Lapkričio 19, 2021

Lapkričio 17 d. – Tarptautinė studentų diena. Šia proga, Marijampolės kolegijoje šurmuliavo studentai švęsdami jiems ypatingą dieną.
Rytą studentai pradėjo nuo automobilių puošimo ir akcijos ,,Studente, automobiliu per miestą!“. Studentus su švente sveikino kolegijos Direktorė Alė Murauskienė, į automobilių žygį išlydėjo dekanai ir kiti administracijos nariai. Jauni žmonės prezentavo savo aukštąją mokyklą, su kolegijos atributika papuoštų automobilių kolona važiuojant pagrindinėmis Marijampolės miesto gatvėmis.
Grįžę iš akcijos, Studentų atstovybės nariai vykdė atvirų durų dieną MKSA kabinete. Klausydamiesi lietuviškos ir turkiškos muzikos, bendraudami, sukdami cukraus vatą, mindami mįsles atvirų durų dienos svečiams ir už teisingus atsakymus apdovanodami kolegijos įsteigtais prizais, MKSA nariai kartu su Erasmus+ studijų mainų programos studentais nuotaikingai leido laiką.
Vakare Studentų dieną vainikavo studentiška vakaronė kolegijos Iškilmių salėje. Studentai žiūrėjo filmą, vaišinosi picomis, klausė muzikos, dainavo karaoke ir šoko. Tai buvo puikus laikas bendravimui, naujiems įspūdžiams, susipažinimui, pasidalinimui mintimis, atotrūkiui nuo paskaitų, studentiškam šėlsmui ir pasidžiaugimui, kad mes esame vieninteliai Sūduvos krašto studentai.

MKSA prezidentės Vaidos Vosyliūtės informacija