Birželio 22, 2023

Birželio 21-oji tapo įsimintina diena Marijampolės kolegijos absolventams – jiems įteikti aukštojo mokslo baigimo diplomai.  Šią dieną buvo išleista 20-oji absolventų laida ir įteikti 109 diplomai (10 iš jų – su pagyrimu).Naują gyvenimo puslapį atversti kolegijos bendruomenė išlydėjo, pagal savo sritį studijavusius ištęstinių ir savo profesinio kelio ieškančius nuolatinių studijų, Vaikystės pedagogikos, Socialinio darbo, Verslo anglų kalbos ir komunikacijos, Darnaus verslo vadybos, Kultūros ir sporto industrijų vadybos, Sveikatingumo ir grožio verslo, Teisės ir viešųjų pirkimų, Transporto logistikos technologijų, Informacinių sistemų technologijų, Buhalterinės apskaitos studijų programų absolventus.Diplomų įteikimo šventė prasidėjo nuo šventinės eisenos mieste, kuri vyko nuo Marijampolės Vytauto parko iki Marijampolės kultūros centro, kuriame ir buvo absolventams teikiami profesinio bakalauro diplomai.
Į iškilmes rinkosi absolventai ir juos pasveikinti atvykę artimieji, draugai, kolegijos bendruomenės nariai (dėstytojai, administracijos atstovai), regione išrinkti seimo nariai, jų atstovai, socialiniai partneriai. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos seimo narys Andrius Vyšniauskas, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, Marijampolės kolegijos tarybos pirmininkė prof. dr. Snieguolė Matulienė, Marijampolės kolegijos kapelionas Kęstutis Žemaitis bei Marijampolės kolegijos direktorė Alė Murauskienė. Visi diplomantams linkėjo nesustoti augti, tobulėti, ieškoti tolesnių gyvenimo horizontų ir visada sugrįžti į Alma Mater.
Padėkos žodžius kolegijai ir dėstytojams nuo visų absolventų tarė MKSA prezidentė Vilija Botyrienė. Absolventai, tęsdami tradiciją, nuo kiekvienos studijų programos, kolegijai padovanojo pavasariais nuostabiais žiedais pražystančius Magnolijos medelius. Jiems pasodinti bus organizuojamas atskiras renginys.
Diplomų įteikimo ceremonijos momentus, sveikinimo kalbas dainomis apipynė Marijampolės kolegijos lektorė Jurgita Mikulionė akomponuojant Marijampolės kultūros centro kameriniui ansambliui „Cantare“.
Marijampolės kolegijos 20-osios laidos absolventai įstoję į kolegiją atrado aukštosios mokyklos pasaulį ir atviras jo galimybes, pasiėmė neįkainojamas žinias, išsiugdė reikalingas specialybių kompetencijas, išsinešė profesines, gyvenimiškas ir tarptautines patirtis. Dėl to tikime, kad šių metų, išskirtinės laidos, Marijampolės kolegijos absolventai bus atviri juos supančiam pasauliui ir atras naujus, dar platesnius tolimesnio gyvenimo horizontus!

Šventinių akimirkų nuotraukų albumą galite rasti čia.

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content