Birželio 24, 2023

Įteikus aukštojo mokslo diplomus 20-ajai Marijampolės kolegijos absolventų laidai ir pasibaigus studijų metams, prieš dėstytojams išeinant atostogų, aukštosios mokyklos bendruomenės nariai susirinko pasidžiaugti išgyventomis akimirkomis ir pasiektais bendrais rezultatais.
Direktoriaus pavaduotoja akademinei ir mokslo taikomajai veiklai Ilona Mulerenkienė apžvelgė svarbiausius kolegijos veiklos įvykius, studijų programų nuolatinį atnaujinimą, tobulinimą. Taip pat dar kartą priminė apie mokslinės veiklos svarbą, jos pasikeitimus, planuojamą tolesnį įgyvendinimą.
Studijų ir karjeros skyriaus metodininkė, vyresnioji specialistė karjerai Miglė Ašeriškytė išsamiau pristatė apie centralizuotą LAMA BPO priėmimą bei šiuo metu jau matomus pagrindinio stojimo į kolegiją rezultatus.
Marijampolės kolegijos direktorė Alė Murauskienė priminė apie artėjančius svarbius pokyčius visai bendruomenei, dėkojo už jaučiamą bendrystę ir linkėjo ateinančiais studijų metais ją išlaikyti ir toliau puoselėti darnią organizacinę kultūrą.

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content