Liepos 20, 2023

Marijampolės kolegija dalyvauja tarptautiniame Erasmus KA2 „Dial@ngues“ projekte. Jo metu vykusiame tarptautiniame seminare, kuriame dalyvavo virš 100 dalyvių, Projektinės veiklos ir tarptautinių studijų partnerystės  skyriaus vadovė Odeta Gluoksnytė nuotoliniu būdu skaitė pranešimą tema „Entrepreneurial Education and AI in a Language Teaching and Learning: Future Perspectives“.
Numatyta, kad šis projektas tęsis trejus metus. Jo tikslas – kalbų mokymosi modernizavimas. Iš viso projekte dalyvauja 18 partnerių, 12 iš kurių – Maroke esantys universitetai ir 5 Europos universitetai – du iš Belgijos, du iš Prancūzijos ir vienas iš Lietuvos – Marijampolės kolegija. Taip pat projekto partnerė yra Maroko Aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų ministerija, esanti Rabate.
Projekto dalyviai kurs, tobulins ir įdiegs inovatyvų mokymo modelį, skirtą studentams tobulinti užsienio kalbas (prancūzų, anglų ir arabų). Marijampolės kolegijos uždavinys šiame projekte – sukurtos kalbų mokymosi platformos turinio analizė, tobulinimas bei funkcionalumo patikrinimas bei pateiktos įžvalgos apie patobulinimus ir ataskaitos apie platformos efektyvumą  pateikimas.
Džiaugiamės kolegijos nenustojančiu tarptautiškumo vystymu, kuris aukštosios mokyklos atstovams suteikia tarptautinės patirties bei galimybę pristatyti Marijampolės kolegiją tarptautiniame kontekste. Tad kviečiame visus būsimus studentus rinktis užsienio ekspertų įvertintą tarptautinę kokybę studijose!

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content