Rugpjūčio 02, 2023

Marijampolės kolegijoje stengiamasi padėti kiekvienam norinčiam įgyti aukštąjį išsilavinimą, todėl sudaromos palankios sąlygos stoti, studijuoti bei perlaikyti brandos egzaminus. Tačiau, jei nepavyko įstoti, ar žinote kodėl taip nutiko?

Nepavyko įstoti? Sužinok kodėl ir pakartok!

  • Ar žinojote, kad Marijampolės kolegijoje sumažintas stojamasis konkursinis balas? Į valstybės nefinansuojamas vietas šis balas yra 2.
  • Jeigu šiais metais neįstojote į pasirinktą specialybę, kolegijoje yra galimybė studijuoti norimą studijų programą klausytojo statusu, o po dviejų semestrų, tapti studentu.
  • Jeigu nepavyko išlaikyti arba silpnai išlaikėte brandos egzaminus – Jūsų laukia MarKo moksleivių akademija, kurios metu galite pagilinti žinias siūlomuose moduliuose ir mokslo metų pabaigoje perlaikyti brandos egzaminus.
  • Po MarKo akademijos galėsite tapti tikraisiais studentais ir studijas tęsti pasirinktoje programoje. MarKo akademiją baigusiems studentams prie stojamojo konkursinio balo pridedamas 1 balas (stojant į valstybės nefinansuojamą vietą).
  • Gal netyčia neteisingai užpildėte paraišką? Susisiekite su Marijampolės kolegijos Studentų priėmimo konsultaciniu centru tel., nr. 8 612 88087, el. p. adresu priemimas@mkolegija.lt

Neįstojai? Mėgink dar kartą!
Nenusiminkite, jeigu įstoti iš pirmo karto nepavyko, kviečiame rinktis studijas Marijampolės kolegijoje! Čia tau atviras MarKo pasaulis!
Išsamesnę informaciją apie priėmimą rasite: https://marko.lt/priemimas/

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content