Rugpjūčio 17, 2023

Marijampolės kolegijos Marijampolės regioniniame STEAM atviros prieigos centre lankėsi Prienų savivaldybės ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos atstovai. Vizito tikslas – susipažinti su STEAM centru, jo įkūrimo procesu, laboratorijose esama įranga, jos panaudojimo galimybėmis bei STEAM ugdymu.
Prienų „Žiburio“ gimnazija taps tūkstantmečio mokykla ir planuoja atidaryti keturias STEAM laboratorijas. Dėl to, vizito metu, svečius priėmusi Marijampolės STEAM centro komanda: vadovė Vaida Pituškienė, Marijampolės kolegijos direktorės pavaduotojas infrastruktūrai ir projektinei veiklai bei centro metodininkas Marius Žitkus, metodininkė Eglė Vaičiūnė, kolegijos Informacinių technologijų ir elektroninių studijų centro vadovas, metodininkas Artūras Lazauskas, pasidalino informacija apie STEAM centro įrengimo procesą, svarbiomis rekomendacijomis, padėjusiomis šiame etape. Taip pat apžvelgė su kokiomis gerosiomis patirtimis ir iššūkiais susiduria laboratorijų erdvėse jau vedant STEAM ugdymo užsiėmimus moksleiviams.
Kiekvienoje centro laboratorijoje: Gamtamokslinėje, Mechatronikos-IT, Kūrybiškumo ir medijų, bei FabLab skaitmeninėje gamybos technologijų erdvėje, STEAM centro atstovai pristatė šių erdvių specifiškumą, jose esančią įrangą bei kitus svarbius aspektus. Taip pat užakcentavo STEAM veiklos tikslą bei paskirtį – ugdyti bei stiprinti mokiniams STEAM mokslų sričių kompetencijas integruojant STEAM užsiėmimus į pagrindinius ugdymo dalykus.
Džiaugiamės bendryste su Prienų savivaldybės švietimo įstaigomis, kurios atvyksta į Marijampolės regioninį STEAM atviros prieigos centrą susipažinti su kitokiu ugdymu, centre esančiomis inovacijomis bei pasisemti žinių ir ugdymo patirties iš centro komandos.

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content