Rugsėjo 01, 2023

Marijampolės kolegijos nariai rinkosi į bendruomenės susirinkimą „Pasitinkant 2023-2024 studijų metus“, kurio metu buvo aptarti pagrindiniai ir šiuo metu aktualiausi klausimai bei tradiciškai pasveikinti kolegijos bendruomenės nariai, minėję ypatingas progas.
Aukštosios mokyklos direktorė Alė Murauskienė dėkojo visiems susirinkusiems, o ypač tiems, kurių atlikti darbai kalba patys už save stiprinant kolegijos veiklą visose srityse. Taip pat dar kartą priminė apie kolegijos ir Mykolo Romerio universiteto konsolidaciją. Direktoriaus pavaduotoja akademinei ir mokslo taikomajai veiklai Ilona Mulerenkienė aptarė Akademinės bei mokslinės veiklos rezultatus ir tendencijas. Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai ir projektinei veiklai Marius Žitkus padarė trumpą apžvalgą apie kolegijos infrastruktūrą, bendrabučio sutvarkymą ir apgyvendinimą. Studijų ir karjeros skyriaus vadovė Kristina Miškinienė aptarė stojimo laikotarpį, kuris aukštajai mokyklai tikrai yra džiuginantis.
Susitikusi kolegijos bendruomenė pasidalino prabėgusios vasaros akimirkomis bei nuveiktais darbais, išsikėlė tikslus ateinantiems studijų metams. Kaip ir visada, užsibrėžė atkakliai jų siekti kartu ir įgyvendinti įvairias iniciatyvas.

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content