Rugsėjo 13, 2023

Aukštojoje mokykloje lankėsi UAB „CIE LT Forge“ generalinis direktorius Darius Masionis ir Personalo direktorė Rasa Žalneravičiūtė, kurie susitiko su kolegijos atstovais aptarti bendradarbiavimo galimybes.
Susitikimo metu buvo atrastas ir išsigrynintas bendras matymas bei tikslai, atrastos prioritetinės bendradarbiavimo sritys, sutarta pagal tematikas priimti studentus pažintinei bei bendrajai praktikai, siūlyti įsidarbinimo galimybes, įsteigti skatinamąsias stipendijas (tris studentams, tris dėstytojams), diskutuota apie mokslo taikomosios veiklos abipusę reikšmę.
Taip pat vizito metu įmonės atstovai turėjo galimybę susipažinti Marijampolės kolegijos Marijampolės regioniniu STEAM atviros prieigos centru, pabuvoti jo laboratorijose, vienintelėje Baltijos šalyse interaktyvioje video studijoje bei susipažinti su visa kolegijoje esančia inovatyvia studijų baze.
CIE LT Forge priklauso CIE Automotive įmonių gupei. CIE Automotive yra pramoninė grupė, besispecializuojanti valdyti aukštos pridėtinės vertės procesus. Grupė fokusuojasi į automobilių pramonės sektorių. CIE yra pasaulinė automobilių komponentų ir mazgų tiekėja. Tad džiaugiamės augančiu socialinių partnerių skaičiumi, atrandamais bendrais sąlyčio taškais ir bendrystės abipuse prasme – galimybe studentams užtikrinti profesinių kompetencijų visapusišką tobulinimą bei atliepti reikiamų specialistų rengimą Sūduvos regione.

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content