Rugsėjo 19, 2023

Kaip būsimam vairuotojui reikia daugiau nei tik pažinti šviesoforo šviesas, virtuvės šefui – daugiau nei perskaityti receptą, o gydytojui – daugiau nei tik baigti medicinos studijas, taip ir kiekvienam mūsų, siekiančiam profesionalumo, reikia ir žinių, ir patyrimo. Jau aštuntą kartą vykstantis PROFADIENIS – tai galimybė pažinti verslo įmonių „virtuvę“ ir atsakyti sau į svarbiausius karjeros klausimus.

Studentus iš visų Lietuvos kolegijų kviečiame įveikti verslo iššūkius – įmonių parengtas patyrimines užduotis ir susipažinti su patyrusiais bei savo darbą mylinčiais žmonėmis. Čia jums reikės žinių, geros intuicijos, gebėjimo įsiklausyti, vertinti situaciją ir priimti sprendimus.

Šių metų spalio 12 d. 15-os Lietuvos kolegijų studentai bandys įveikti PROFADIENYJE su SEB banko, „Girteka Logistics“, „AmerisourceBergen“, „Rokiškio sūris” ir „Western Union“ paruoštomis situacijomis. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais. Pagrindinis – kelionė į Europos Parlamentą, dovanojama Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus.

Kviečiame dalyvauti atrankoje, kuri vyks mūsų kolegijoje, 111 auditorijoje, rugsėjo 22 d., 10.00 val. Renginio trukmė – 1,5 val.

Atrankinio renginio dalyvausite vaidmenų žaidime, kurio metu analizuosime kokiu būdu vidutinės klasės viešbučiai galėtų gerinti paslaugas naudodami skaitmenines technologijas, pasiūlydami paslaugų kurios padeda saugoti gamtą, prisideda prie vietos bendruomenės aktyvumo bei tausoja kultūros paveldą.

Atrankos renginiui ruoštis nereikia.

Kviečiami visų kursų ir specialybių studentai.

Registracija norintiems dalyvauti čia.

Daugiau apie PROFADIENĮ: https://www.facebook.com/profile.php?id=100084587931612

Skip to content