Birželio 04, 2024

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, Marijampolės kolegija dalyvavo Marijampolės miesto dienose. Tradiciškai jungėsi į „Cukrinio festivalio“ eiseną ir atidarymą bei antrąją dieną, miesto Basanavičiaus aikštėje, kvietė prisijungti prie perspektyvių pokyčių ir žygiuoti kartu kelyje į universitetines studijas, atrandant studijų galimybes MarKo.
Marijampolės kolegijos atstovai, pasipuošę mantijomis, nešini Lietuvos, Europos sąjungos ir kolegijos vėliavomis, jau penktadienį dalyvavo šventinėje eisenoje bei dienų atidaryme. Eisenos metu žygiavo ne tik studentai, dėstytojai, administracijos atstovai, bet ir atvykę bei kolegijoje studijuojantys tarptautiniai studentai. Šis gausus, į eiseną susirinkęs, aukštosios mokyklos narių būrys stebino visus miestiečius ir miesto svečius savo bendryste, vienybe, kuri jautėsi žygiavimo metu.
Kitą dieną, Basanavičiaus aikštėje, buvo įsikūrusi aukštosios mokyklos palapinė, į kurią visus kvietė kolegijos bendruomenė: administracija, dėstytojai, studentai, tarptautiniai studentai. Jie ne tik konsultavo studijų klausimais, tačiau kvietė prisijungti į įvairias veiklas: sužaisti žaidimą PLINKO, sudalyvauti loterijoje LOTO, pažinti tarptautiškumą per tarptautinių studentų parengtas veiklas bei tradiciškai pasigardžiuoti cukraus vata. Taip pat Marijampolės STEAM centro organizuotose veiklose miesto dienų lankytojai galėjo atrasti kas slepiasi pažvelgus per mikroskopą, sudėlioti pasirinktą dėlionę, įvaldyti robotus.
Aukštoji mokykla dalyvaudama miesto šventėse, iniciatyvose visada ieško dalyvavimo jungiančios idėjos, kuri atspindėtų tai kas šiuo metu vyksta kolegijos veikloje, studijose, tiek vizualiai, tiek per įvairias veiklas. Taip pat atsižvelgia į miesto švenčių temą, svarbias datas. Kadangi šiais metais Marijampolė mini savo vardo susigrąžinimo 35-mečio sukaktį, kolegija kvietė į veiklą „Tavo karjeros kelias: pažymėk kuriais metais tapai absolventu!“. Jos metu atėję absolventai žymėjo kuriais metais įgijo aukštąjį išsilavinimą Marijampolėje bei kokią studijų programą studijavo. Džiaugiamės susitikę su  absolventais, kurie dalijosi studijų prisiminimais, svarstė apie sugrįžimą.
Dėkojame miesto savivaldybei, miesto renginių organizatoriams už puikius renginius ir galimybę juose dalyvauti.

Marijampolės kolegijos informacija

Nuotr. aut. Indrė Difartaitė

Skip to content