Liepos 03, 2024

Marijampolės kolegijoje nuolatos vyksta Erasmus+ mobilumas. Užsienio aukštųjų mokyklų atstovai atvyksta tiek mokymosi, tiek dėstymo tikslais.
Džiaugiamės tarptautiniais dėstytojais iš Turkijos Ufuk, Hakkari universitetų, Latvijos Liepojos universiteto, Lenkijos Wloclawek Taikomųjų mokslų universiteto, kurie Socialinio darbo, Verslo anglų kalbos ir komunikacijos bei Tėsės ir viešųjų pirkimų studijų programų studentams atvykę dėstė tarptautinio lygmens paskaitas, iniciavo diskusijas, skatino mąstyti globaliai ir perdavė tarptautinę profesinę patirtį.
Smagu, jog susipažinti iš arčiau su Marijampolės kolegijos studijų vykdymu ir galimybėmis bei studijų baze: įrengtais studijų centrais, vienintele Baltijos šalyse interaktyvia video studija, Marijampolės regioniniu STEAM centru ir jo laboratorijų naudojimu studijų procese, atvyksta Turkijos, Lenkijos, Latvijos aukštųjų mokyklų atstovai.
Nuoseklus ir stiprus tarptautinis bendradarbiavimas tiek kolegijos studentams, tiek dėstytojams bei administracijai leidžia įgyti žinių apie aukštojo mokslo vykdymą užsienyje, atrasti naujas idėjas ir tarptautinių partnerysčių galimybes.

Marijampolės kolegijos informacija

Skip to content