Marijampolės kolegijos Alumni klubas įsteigtas 2011 metais, jo tikslas – palaikyti kolegijos absolventų ryšius su „Alma Mater“, kurti ir puoselėti socialinius ryšius ir padėti tobulinti bendrąsias bei profesines kompetencijas.

Alumnai kviečiami susitikti su savo buvusiais dėstytojais, bendrakursiais bei užmegzti naujas pažintis.

Daugelyje įmonių dirbantys mūsų absolventai, baigę magistrantūros studijas, vėliau tampa mūsų studentų praktikos vadovais – tai padeda studentams greičiau adaptuotis darbo rinkoje.

Visada sudarome absolventams galimybę naudotis kolegijos patalpomis vedant seminarus, diskusijas ar kitus renginius.

Kolegijos absolventai kviečiami jungtis į MARIJAMPOLĖS KOLEGIJOS ALUMNŲ ASOCIACIJĄ, registruojantis šioje anketoje: Registracija

Renginys „Baigiau studijas. Kas dabar?“

Vytauto Didžiojo universitete balandžio 26 d. vyks renginys studentams „Baigiau studijas. Kas dabar?“. Visą dieną vyksiantys virtualūs seminarai, paskaitos ir susitikimai kvies universitetų ir kolegijų studentus bei absolventus iš arčiau susipažinti su VDU siūlomomis magistrantūros studijų galimybėmis.

Informacinių renginių metu dalyviai ne tik turės galimybę išgirsti daug naudingos informacijos apie magistrantūros ir doktorantūros studijas, programų išskirtinumą ar dvigubo diplomo studijas, bet ir dalyvauti įvairiuose seminaruose apie karjeros planavimo ir darbo paieškos principus, tarptautinio mobilumo galimybes studentams ir absolventams.

Kviečiame pasidalinti informacija su studentais ir dalyvauti.

Daugiau informacijos

Renginio programa

Registracija

VDU magistrantūros studijų programos

VDU Studijų informacijos centras

El. paštas vdu@vdu.lt

Kontaktai

Miglė Ašeriškytė

Studijų ir karjeros skyriaus metodininkė, vyresnioji specialistė karjerai

Mob. tel. +370 612 88087

migle.aseriskyte@mkolegija.lt

Marijampolės kolegija, P. Armino g. 92-4, Marijampolė