Primename, kad karantinas visoje Lietuvoje tęsiasi iki 2021 m. gegužės 31 d. 24:00 val.

Vykdant koronaviruso (COVID-19) plitimo prevenciją ir siekiant apsaugoti mūsų bendruomenės narių sveikatą, informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. kovo 26 d. nutarimu Nr. 178:

 1. Darbuotojams kolegijoje leidžiama dirbti:
  tik iš anksto pasitikrinusiems ir vėliau periodiškai besitikrinantiems, ne dažniau kaip kas 7 dienas ir ne rečiau kaip kas 10 dienų nuo paskutinio sveikatos patikrinimo, ar neserga Covid-19;
  darbuotojams, kuriems prieš mažiau nei 180 dienų COVID-19 liga buvo patvirtinta ir ja persirgo;
  darbuotojams, kurie prieš mažiau nei 180 dienų buvo paskiepyti COVID-19 ligos vakcina pagal pilną skiepijimo schemą;
  darbuotojams, kurie prieš mažiau nei 60 dienų yra gavę teigiamą serologinio (antikūnų) tyrimo atsakymą, dar 2 mėnesius gali nesidaryti testo.
 2. Darbuotojai turi reguliariai tikrintis ar neserga užkrečiamąja liga:
  nenorintys skiepytis ir (ar) atsisakantys skiepo;
  darbuotojai, turintys nuolatinį tiesioginį kontaktą;
  darbuotojai, kurie negali dirbti nuotoliniu būdu;
  darbuotojai, kurie dalį laiko dirba nuotoliniu būdu, bet atvyksta į kolegiją dėl susitikimų ar darbui atlikti reikalingos medžiagos pasiėmimo;
  darbuotojai, kurie yra pasiskiepiję pirmąja COVID-19 ligos vakcina.
 3. Sveikatos patikrinimai:
  sveikatos patikrinimai atliekami tik mobiliuosiuose punktuose. Sveikatos patikrinimams registruojasi kiekvienas savarankiškai: karštosios linijos tel. nr. 1808 arba internetiniame puslapyje www.1808.lt paspaudus „Elektroninė registracija tyrimui dėl COVID-19“.
  darbuotojų, kurie privalo pasitikrinti, sveikatos patikrinimai finansuojami valstybės biudžeto lėšomis, skirtomis užkrečiamosios ligos, dėl kurios yra paskelbtas karantinas, padariniams šalinti.
  darbuotojai, reguliariai besitikrinantys sveikatą, pasiskiepiję, persirgę, susirgę, turintys antikūnų, privalo, dekanams, o aptarnaujančio personalo darbuotojai, direktoriaus pavaduotojui infrastruktūrai ir projektinei veiklai, iki kiekvienos savaitės antradienio 15 val.,pateikti tai patvirtinančius dokumentus iš www.esveikata.lt/.

Marijampolės kolegijos informacija