Studijų organizavimas mišriu būdu karantino metu nuo 2021 m gegužės 24 dienos

Nuo 2021 m. spalio 1 d. nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas (kaukių, respiratorių ar kt.) yra privalomas visose uždarose erdvėse. 

Karantinas visoje Lietuvoje paskelbtas nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00:00 val. iki 2021 m. birželio 30 d. 24:00 val.
Nuo 2021 m. liepos 1 d. visoje šalyje skelbiama valstybės lygio ekstremalioji situacija.

Vykdant koronaviruso (COVID-19) plitimo prevenciją ir siekiant apsaugoti mūsų bendruomenės narių sveikatą, informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. birželio 28 d. nutarimu Nr. 506:

 1. Aukštojo mokslo studijos vykdomos užtikrinant valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytas asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.
 2. Darbuotojams kolegijoje leidžiama dirbti:
  tik iš anksto pasitikrinusiems ir vėliau periodiškai besitikrinantiems, ne dažniau kaip kas 7 dienas ir ne rečiau kaip kas 10 dienų nuo paskutinio sveikatos patikrinimo, ar neserga Covid-19;
  darbuotojams, kuriems prieš mažiau nei 180 dienų COVID-19 liga buvo patvirtinta ir ja persirgo;
  darbuotojams, kurie prieš mažiau nei 180 dienų buvo paskiepyti COVID-19 ligos vakcina pagal pilną skiepijimo schemą;
  darbuotojams, kurie prieš mažiau nei 60 dienų yra gavę teigiamą serologinio (antikūnų) tyrimo atsakymą, dar 2 mėnesius gali nesidaryti testo.
 3. Darbuotojai turi reguliariai tikrintis ar neserga užkrečiamąja liga:
  nenorintys skiepytis ir (ar) atsisakantys skiepo;
  darbuotojai, turintys nuolatinį tiesioginį kontaktą;
  darbuotojai, kurie negali dirbti nuotoliniu būdu;
  darbuotojai, kurie dalį laiko dirba nuotoliniu būdu, bet atvyksta į kolegiją dėl susitikimų ar darbui atlikti reikalingos medžiagos pasiėmimo;
  darbuotojai, kurie yra pasiskiepiję pirmąja COVID-19 ligos vakcina.
 4. Sveikatos patikrinimai:
  sveikatos patikrinimai atliekami tik mobiliuosiuose punktuose. Sveikatos patikrinimams registruojasi kiekvienas savarankiškai: karštosios linijos tel. nr. 1808 arba internetiniame puslapyje www.1808.lt paspaudus „Elektroninė registracija tyrimui dėl COVID-19“.
  darbuotojų, kurie privalo pasitikrinti, sveikatos patikrinimai finansuojami valstybės biudžeto lėšomis, skirtomis užkrečiamosios ligos, dėl kurios yra paskelbtas karantinas, padariniams šalinti.
  darbuotojai, reguliariai besitikrinantys sveikatą, pasiskiepiję, persirgę, susirgę, turintys antikūnų, privalo, dekanams, o aptarnaujančio personalo darbuotojai, direktoriaus pavaduotojui infrastruktūrai ir projektinei veiklai, iki kiekvienos savaitės antradienio 15 val.,pateikti tai patvirtinančius dokumentus iš www.esveikata.lt/.

Marijampolės kolegijos informacija