Studijų ir karjeros skyriaus vienas iš prioritetų yra karjeros kompetencijų ugdymas, todėl studentams yra suteikiamos galimybės jas tobulinti visų studijų metu.

Norime suteikti visas galimybes siekti Tavo užsibrėžto tikslo, todėl kol esi studentas – Mes lydėsime Tave. Dalinsimės žiniomis apie tai, kaip gali tobulėti, kaupti patirtį, įsidarbinti svajonių darbe, o gal net pačiam tokį susikurti. Padėsime pasiruošti gyvenimui po studijų, juk pasirinkti kur tęsti savo kelią, toliau studijuoti, išvykti į užsienį ar dirbti, nėra lengva. Todėl, jei dar neturi tikslios karjeros vizijos, mes padėsime ją susikurti, o iškilus sunkumams – juos išspręsti.

Kas gali padėti priimti sprendimus?KARJEROS SPECIALISTAS – patars kaip suderinti studijas ir darbą, padės pasirinkti geriausią darbo paieškos strategiją, patars kaip susikurti CV, Motyvacinį laišką ar kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui ir taip lengviau integruotis į darbo rinką.

Apie kolegijoje siūlomas karjeros paslaugas skaityk žemiau, o jei taip ir neatrasi reikiamų atsakymų – susisiek nurodytais kontaktais.

Kviečiame Tave susikurti svajonių karjerą!

Svarbu

NAUJIENOS

Reikalingas logistikos vadybininkas (-ė)

Kviečiame pasinaudoti galimybe ir prisijungti prie MANTINGOS kolektyvo

Nemokamos doktorantūros studijos užsienio universitetuose

Įstojusiesiems į edukologijos doktorantūrą geriausiuose pasaulio universitetuose ir įsipareigojusiesiems po studijų baigimo sugrįžti dirbti į Lietuvą, valstybė numato skirti daugiau nei 45 tūkst. eurų per metus studijų kainai padengti.

Norintieji pretenduoti į finansuojamas studijas, turi būti įstoję / pakviesti studijuoti edukologijos krypties doktorantūros programose užsienio valstybių aukštosiose mokyklose, patenkančiose tarp pirmųjų 200 aukštųjų mokyklų bent viename iš 3 pasaulinių reitingų.

Finansavimą gavęs studentas įsipareigotų per 5 metų laikotarpį po studijų užsienyje baigimo ne trumpiau kaip 3 metus dirbti aukštojo mokslo kvalifikacijos reikalaujančiose darbo vietose Lietuvoje ar Lietuvos diplomatinėse atstovybėse, konsulinėse įstaigose, specialiosiose misijose arba tarptautinėse organizacijose, kurių narė yra Lietuva, arba Lietuvos mokslo ir studijų institucijose.

Sužinok daugiau paspaudęs mygtuką žemiau.

Edukologijos doktorantūros studijų finansavimas

Suteik galimybę mokytis su IVAIGO

Užsitikrink galimybę atlikti praktiką Lietuvos zoologijos sode!

Atsinaujinęs Lietuvos zoologijos sodas siūlo praktikos galimybes entuziastingiems ir žingeidiems studentams. Kvalifikuoti, kompetentingi ir ilgamete profesine patirtimi pasižymintys Lietuvos zoologijos sodo specialistai padės Jūsų įgytas teorines žinias realizuoti praktiškai!
Praktiką Lietuvos zoologijos sode (LZS) galite atlikti šiuose skyriuose:
1. Administracija. Studentai, pasirinkę praktiką atlikti šiame skyriuje, įgis praktinių žinių apie dokumentų valdymo procesus.
2. Mokslinės veiklos skyrius. Praktikai priimami su biologija susijusių specialybių studentai. Šiame skyriuje jie įgis praktinių žinių apie mokslinius tyrimus ir mokslinę veiklą.
3. Finansų skyrius. Studentai, pasirinkę praktiką šiame skyriuje, įgis praktinių žinių finansų srityje arba prekybos srityje.
4. Veterinarijos skyrius. Praktikai priimami veterinarijos studentai (nuo IV kurso). Šiame skyriuje studentai įgis praktinių žinių veterinarijos srityje.
5. Strateginio planavimo ir administravimo skyrius. Studentai, atliekantys praktiką šiame skyriuje, gali įgyti praktinių žinių personalo vadybos, teisės arba viešųjų pirkimų srityje.
6. Egzotariumo skyrius. Studentai pratikai priimami iš įvairių mokymosi įstaigų. Studentai įgis praktinių žinių apie gyvūnus, jų laikymą, tinkamą priežiūrą ir kt. Šiame skyriuje laikomi egzotiniai šilumamėgiai gyvūnai, ropliai, varliagyviai, žuvys ir
vabzdžiai.
7. Viršutinės LZS teritorijos skyrius. Šiame skyriuje atlikti praktiką priimami studentai besimokantys su gyvūnų priežiūra susijusiose specialybėse, veterinarijos gydytojų (papildoma praktika), veterinarijos gydytojų padėjėjų specialybėse arba su biologija susijusiose specialybėse. Studentai įgis praktinių žinių apie gyvūnus, jų laikymą, tinkamą priežiūrą ir kt. Šiame skyriuje laikomi plėšrieji ir kanopiniai gyvūnai, anubiai ir kt.
8. Apatinės LZS teritorijos skyrius. Šiame skyriuje priimami studentai norintys įgyti praktinių žinių apie gyvūnus, jų laikymą, tinkamą priežiūrą ir kt. Šiame skyriuje laikomi įvairūs paukščiai, raganosiai, žirafos, kapucinai, katinių šeimų atstovai.
9. Rinkodaros ir edukacijos skyrius. Pasirinkę praktiką šiame skyriuje studentai įgis praktinių žinių viešųjų ryšių, komunikacijos, marketingo srityse.
10. Ūkio skyrius. Praktikai priimami studentai, norintys įgyti praktinių žinių aplinkos tvarkymo ir statybos darbų srityje. Taip pat, studentai studijuojantys IT ir inžinerijos srityse.
11. Gyvūnų pašarų skyrius. Priimtų studentus, norinčius įgyti praktinių žinių apie gyvūnų visavertę mitybą, gyvūnams taikomus subalansuotus racionus, pašarų ruošimą.

Esant papildomiems klausimams ir / ar norint prisijungti prie Lietuvos zoologijos sodo komandos atliekant praktiką mūsų įstaigoje, maloniai kviečiame susisiekti su paskirtu atsakingu asmeniu – Savanorystės ir bendradarbiavimo koordinatore Jelena Trasauskiene nurodytu el. paštu arba tel. Nr.: jelena.trasauskiene@zoosodas.lt; +370 687 94576.
—————————-

Kvietimas studentams išbandyti save savanorystėje

Vilkaviškio vyskupijos Caritas nuo šių metų pradėjo vykdyti projektą „Informacinių technologijų patirties mainai“.  Projektas „Informacinių technologijų patirties mainai“ sieks sujungti kartas ir dalintis turima informacinių technologijų patirtimi. Veiklose kviečiami dalyvauti senjorai nuo 60 metų amžiaus ir 16-35 metų savanoriai. Siekiama įgalinti jaunimą komunikuoti su vyresnio amžiaus asmenimis ir dalintis turima patirtimi ir įgūdžiais, taip įprasminant jauno žmogaus buvimą ir tobulėjimą.

Tokio paties tipo projektą vykdėme 2021-2023 metais, todėl galiu drąsiai teigti, jog patirties jau turime ir pažadame, kad studentų tikrai nenuvilsime.

Kovo mėnesį labai kviečiame visus norinčius atvykti į Caritą, kur vyks informacinis renginys besidomintiems galimybe savanoriauti ir prisijungti prie projekto veiklų, kurio metu bus pristatomas projektas ir numatomos veiklos, bei mokymai savanoriams. Kviečiame ne tik visų kursų socialinio darbo studentus, bet studijuojančius ir informacines technologijas, manau, kad būtų labai tinkamas būdas skatinti ne tik savanorystę, bet ir pačių studentų bendrystę atstovaujant Marijampolės kolegiją Šis projektas vykdomas 7 Vilkaviškio vyskupijos Caritas miestuose (Garliava, Alytus, Marijampolė, Šakiai, Prienai, Vilkaviškis, Lazdijai), tad savanorių laukia ne tik dalyvavimas projekto veiklose, bet ir susitikimai bei bendri mokymai su kitų miestų savanoriais

Norinčius dalyvauti ar gauti daugiau informacijos skambinti tel. nr. +370 639 51957 – Eglė, arba rašyti egle.venckausk@gmail.com

https://vvcaritas.lt/informaciniu-technologiju-patirties-mainai/

Tapk „Lidl“ parduotuvių vadovaujančiu personalu Marijampolėje ir Vilkaviškyje!

Pardavimų vadybininkas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas

Marijampolė – UAB „Švaros misija“

 Darbo pobūdis

Būsite atsakinga (-as) už:
Aktyvus įmonės paslaugų pristatymas ir klientų konsultavimas.
Ilgalaikių ryšių su esamais klientais palaikymas.
Klientų poreikių analizė.
Teisingas įmonės atstovavimas ir rezultatų siekimas.
Pasiūlymų, priedų ir sutarčių rengimas.

 

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Jūs turite:
Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 1 metų patirtis pardavimų B2B arba B2C srityje;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas;
Gebėjimas atsižvelgti į kliento poreikius ir lūkesčius;
Puikūs derybiniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
Komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, atsakingumas.

 Įmonė siūlo

Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui;
Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
Motyvuojantį darbo užmokestį, bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
Galimybę dalyvauti įmonės plėtroje, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.
Siūlomas atlyginimas: nuo 1100 € per mėn. (į rankas). Atlyginimas – priklauso nuo turimos kandidato patirties ir gebėjimų.

 Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimas – priklauso nuo turimos kandidato patirties ir gebėjimų.

Kontaktai

Tel. Nr. +370 652 55252

marijampole@svarosmisija.lt

Nemokama psichologinė mokymų grupė jaunuoliams „Aš ir mano vidus“

Kviečiame teikti paraiškas stipendijai gauti

Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia Apygardos klubus teikti kandidatus 2023/2024 mokslo metų stipendijoms. Bus skiriamos keturios naujos stipendijos ateinantiems mokslo metams. 

Atrenkant kandidatus, atsižvelgiama į socialinę padėtį, šeimos padėtį bei galimus kitus veiksnius. ICC stipendijos skiriamos Lietuvos Respublikos universitetų, neuniversitetinių aukštųjų mokyklų bei profesinio rengimo centrų studentams, besimokantiems tiek valstybės finansuojamose, tiek mokamose vietose bakalauro arba panašaus lygmens studijose. Stipendija suteikiame pirmosioms asmens studijoms. Reikalavimo dėl konkrečios studijų krypties nėra.

Rekomenduojantis klubas, siūlantis kandidatą ICC stipendijai, laiduoja už šį asmenį. Teikiant prašymus būtina nurodyti  klubo kontaktinį asmenį, kuris būtų atsakingas už rekomenduojančio klubo tiesioginį bendravimą su stipendininku ir Danijos Rotary klubu sponsoriumi. Prašymus ir kandidatų dokumentus  Rotary klubo Prezidentas Lietuvos ICC kontaktiniam asmeniui pateikia  iki rugsėjo 1 dienos.

Iškilus klausimais dėl stipendijų, maloniai prašome kreiptis į Lietuvos ICC kontaktinį asmenį – Faustą Tolkušiną iš Vilniaus Gedimino RK, el.p.: icc@rotary.lt.

ICC stipendijų skyrimo, mokėjimo ir nutraukimo tvarką  kartu su forma užpildymui (anglų kalba) galite rasti šioje nuorodoje.

Informacija savarankiškai paraiškas teikiantiems studentams:

Paraiškoje reikia nurodyti Jus rekomenduojantį Rotary klubą. Siūlome susisiekti su klubais Jūsų mieste ir paprašyti rekomendacijos. Lietuvos Rotary klubų sąrašą galite rasti čia: https://rotary1462.org/ClubDirectory

Tarpusavio šalių DK-LT Lietuvos komiteto vadovė Edita Katinaitė-Kalčiūnienė

Tarptautinio Rotary Fondo komiteto narys Faustas Tolkušinas

LISPA ieško mokytojų!

Mes esame neformalaus ugdymo mokykla, kurios pagrindinė veiklos sritis yra IT būrelių vedimas pradedant nuo darželinukų, pradinukų, baigiant vyresniųjų klasių mokiniais. Mūsų būreliai vyksta nuo 13 val iki 17 val pasirinktinai kiekvieną dieną Marijampolės, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio ir Kalvarijos miestuose. Puiki galimybė papildomam darbui ypač tokių programų kaip: Medijų vadyba, Vaikystės pedagogika studentams.

 

 

 

Ieškome mokytojų!

Plečiamės ir kviečiame prisijungti prie LISPA komandos!

Jei esate ar svajojate tapti mokytoju (-a) ir:

▶️norite ir gebate dirbti su vaikais;

▶️„susikalbate” su informacinėmis technologijomis;

▶️ieškote papildomo darbo su individualios veiklos pažyma;

▶️gyvenate Marijampolės, Vilkaviškio, Kazlų Rūdos, Kalvarijos apskrityse ir turite vairuotojo pažymėjimą;

▶️norite tapti augančios mokyklos LISPA dalimi.

Atlygis nuo 14 iki 20 Eur/val., priklausomai nuo vaikų skaičiaus grupėje.

Susidomėjote? Susisiekite ir susiderinkite laiką pokalbiui.

Tadas: 📞+37061947384, ✉️tadas@mokyklalispa.lt

Magistrantūros studijos

Renkiesi karjeros kelią ir galvoji, kur studijuoti? 🎓 Prisijunk prie LSMU Visuomenės sveikatos fakulteto organizuojamų webinarų ir sužinok viską apie visuomenės sveikatos specialisto darbą ir karjeros perspektyvas. 👇🏻

MAGISTRO STUDIJOS:

🟢 Visuomenės sveikatos vadyba 🟢 Taikomoji visuomenės sveikata 🟢 Gyvensenos medicina

💡 Taip pat pristatymas apie papildomosios   Visuomenės sveikatos studijos, turintiems kolegijinį išsilavinimą ir   norintiems įstoti į magistrantūros studijas

🗓 Kada: Liepos 3  d. 11 val. 🔗 Zoom prisijungimo nuoroda: https://liedm.zoom.us/j/92100784562

KVIETIMAS SAVANORIAUTI NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIME

Vilniuje, 2023 metų liepos 11–12 dienomis, vyks istorinis renginys – NATO viršūnių susitikimas.

Tikimės, kad nušviesti NATO VS Vilniuje atvyks apie 2000 tarptautinės žiniasklaidos atstovų. Kviečiame Jus prisijungti prie savanorių būrio ir tapti šio renginio dalimi!

Savanorių pagalbos reikės Vilniaus ir Kauno oro uostuose, NATO informaciniuose taškuose viešbučiuose, autobusuose, koordinuojant žiniasklaidos srautus stotelėse ir pan.

Būsime dėkingi jei rasite galimybę savanoriauti nuo liepos 7 d. iki 13 d. imtinai.

Jūsų savanorystės tikimės nuo 6.00–24.00 (8 val. pamainomis).

Savanoriai, galintys padėti Kauno mieste, yra labai laukiami.

Kviečiame registruotis iki birželio 18 d. (registruodamiesi sutinkate, kad jūsų asmens duomenys bus tvarkomi renginio saugumo tikslais. Renginiui pasibaigus, asmens duomenys bus sunaikinti).

Registracijos forma: https://forms.gle/hqn6zB7cMG32ftH19

Jei kiltų klausimų, prašytume kreiptis į NATOVilnius.Savanoriai@urm.lt

Savanorystės galimybės automobilių sporte

Tarptautinės praktikos ir įsidarbinimo galimybės

Kviečia į renginį „Kaip susitvarkyti prekinio ženklo įvaizdį ir padidinti pardavimus?“

Jeigu nori kažką naujo, siulau išbandyk savo gebėjimus ir galimybes firmoje KOMOTA

Darbo pasiūlymas absolventams

Aktualiausia manau būtų jūsų šių metų absolventams, kurie norėtų tęsti karjerą apskaitos, buhalterijos srityje,kartu išmokti norvegų kalbos.

Apie mus:

NORIAN yra Norvegijos kapitalo buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio skaičiavimo ir automatizavimo paslaugų teikimo lyderė Šiaurės šalyse. Lietuvoje bendrovė veikia nuo 2005 metų ,joje dirba virš 370 specialistų.

Lietuvoje įsikūrusiame centre NORIAN įvairiomis kalbomis teikia buhalterinės apskaitos, darbo užmokesčio skaičiavimo ir automatizavimo paslaugas Šiaurės ir Baltijos šalių klientams

Mūsų skelbimas čia:

https://www.cvbankas.lt/accountants-junior-accountants-with-norwegian-language-training-starts-on-5th-of-june-vilniuje/1-9580920

Tarnyba Lietuvos kariuomenėje: pasirinkimo galimybės, perspektyvos

Studijos – svarbus kiekvieno žmogaus gyvenimo etapas, kuriame daugumai norisi maksimaliai išnaudoti atsiradusias galimybes. Tarnyba Lietuvos kariuomenėje? „Ne man“, – pagalvoja dažnas studentas ir skuba ieškoti kitų perspektyvų. Tačiau neskubėkite.

Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba primena kiekvieno Lietuvos piliečio pareigas ir kiekvienam siūlo priimtiniausias tarnybos Lietuvos kariuomenėje galimybes. Lietuvos Konstitucija numato, kad Lietuvos valstybės gynimas – kiekvieno Lietuvos Respublikos piliečio teisė ir pareiga. Atlikti šią konstitucinę pareigą įmanoma, pasirinkus nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar savanoriškąją nenuolatinę karo tarnybą, dalyvaujant jaunesniųjų karininkų vadų mokymuose ar studijuojant Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, vėliau – atėjus ir į profesinę karo tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

Nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba trunka nepertraukiamai 9 mėnesius Lietuvos kariuomenės daliniuose, kur karo prievolininkai įgyja pagrindinį karinį parengtumą bei atliekama pareigą Tėvynei. Tarnybos metu kariai gauna pilną valstybės išlaikymą – apgyvendinimą, maitinimą, aprangą, socialinį ir gyvybės draudimus. Kiekvienam kariui kiekvieną mėnesį mokama 181,30 € išmoka buitinėms išlaidoms padengti. Taip pat kiekvienam kariui kiekvieną mėnesį kaupiama speciali išmoka, svyruojanti nuo 2 513,70 eurų iki 3 924,90 eurų (priklauso nuo kario savanoriškumo renkantis tarnybą ir tarnybos pasiekimų įvertinimo), kurią karys gali naudoti savo nuožiūra ir kuri išmokama atlikus tarnybą. Be to, atlikusiems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ir stojant į Lietuvos aukštąsias mokyklas prie konkursinio balo gali būti pridėta papildomų balų (+ 0,5 stojant į aukštąsias mokyklas, + 0,7 – į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją ar + 1 – į Pasieniečių mokyklą), baigusių tarnybą karo prievolininkų darbdaviams galės būti taikomos ir įvairios subsidijos (pavyzdžiui, išleidus pašauktą karo prievolininką atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, priklausys 6 kalendorinių mėnesių subsidija darbuotojo darbo užmokesčiui ir socialinio draudimo įmokoms kompensuoti, toki pati subsidija priklausys, jei įdarbinsite karo prievolininką po nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos).

Nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba nuo kitų tarnybos būdų skiriasi tuo, kad ją atlikti karo prievolininkai yra šaukiami. Kasmet sausio mėnesį atsitiktine tvarka yra sudaromas karo prievolininkų sąrašas, į kurį patenka dauguma 18–23 metų amžiaus Lietuvos Respublikos pilietybę turinčių vaikinų. Sudarytas sąrašas yra prieinamas internete adresu www.sauktiniai.karys.lt . Čia galite patikrinti, ar esate šaukiamas, ir rasti nurodymus, kokius veiksmus reikia atlikti ir iki kada susisiekti su regioniniu karo prievolės ir komplektavimo padalinio specialistais.

Kiekvienas šaukiamojo amžiaus pilietis privalo savarankiškai pasitikrinti, ar nėra patekęs į kalendorinių metų karo prievolininkų sąrašus. Jei patekote į šaukiamųjų sąrašus, iškart atvykti nebūtina, galima susisiekti su savo karo prievolės poskyriu ir nuotoliniu būdu. Nepatekus į sąrašą, tarnybą galima atlikti savanoriškai – tai padaryti gali 18–38 metų amžiaus vaikinai ir merginos: tereikia susisiekti su regioniniu karo prievolės ir komplektavimo padaliniu ir parašyti prašymą. Detalesnę informaciją apie šį tarnybos būdą Lietuvos kariuomenėje, tarnybos atlikimo datas ir vietas bei socialines garantijas galite rasti čia.

Jaunesniųjų karininkų vadų mokymai – tai tokia privalomoji pradinė karo tarnyba, kurią atlikdamas karo prievolininkas įgyja pagrindinį karinį parengtumą, mokosi ir pasirengia veikti karinio vieneto sudėtyje, jam vadovauti. Šis 3 metus trunkantis tarnybos būdas leidžia vienu metu ir studijuoti, ir atlikti pilietinę pareigą bei ugdyti asmeninius lyderystės gebėjimus, plėsti pažintis. Mokymai trunka 3 metus, vidutiniškai 2 savaitgalius per mėnesį. Pagrindinės mokymų vietos yra Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o praktiniai užsiėmimai ar lauko pratybos vyksta kariniuose poligonuose ir įvairiuose kariuomenės padaliniuose mokslo metų pabaigoje. Sėkmingai baigę studijas ir jaunesniųjų karininkų vadų mokymus studentai įgyja karininko kvalifikaciją ir atsargos leitenanto laipsnį, taip pat gali tikėtis pasiūlymo ateiti į Lietuvos kariuomenę ir tapti profesinės karo tarnybos kariais. Daugiau informacijos apie jaunesniųjų karininkų vadų mokymus galite sužinoti čia.

Galbūt ne kiekvienas studentas žino, kad jis gali pasinaudoti išskirtine galimybe gauti finansinę paramą studijoms, jeigu nuspęs studijuoti pagal krašto apsaugos sistemai reikalingų specialybių studijų programas. Šiuo metu finansinės paramos gali tikėtis studentai, pasirinkę nuolatinę studijų formą ir, pavyzdžiui, elektronikos inžinerijos, elektronikos ir telekomunikacijų technologijų, šeimos medicinos ar vidaus ligų rezidentūrų studijas. Detalaus finansuojamų studijų programų sąrašo aktualiąją redakciją viešai galima rasti čia.

Profesinė karo tarnyba – savanoriškai įsipareigota tarnyba pagal profesinės karo tarnybos sutartį Lietuvoje ir įstatymo nustatytais atvejais kitose valstybės, užsienio valstybių ar tarptautinėse institucijose. Turbūt, ilgus metus  Lietuvos kariuomenėje tarnavęs ne vienas karys sutiktų su teiginiu, kad profesinė karo tarnyba yra daugiau nei darbas – tai pašaukimas! Tai ne tik konkurencingas atlyginimas bei įvairūs priedai, socialinės garantijos, tobulėjimo ir karjeros galimybės, bet ir aktyvus gyvenimo būdas, pilnas dinamikos, iššūkių, ir ,žinoma, prestižas tarnauti savo valstybei, prisidėti prie jos saugumo užtikrinimo. Apie profesinę karo tarnybą detalesnė informacija teikiama čia.

Savanoriška nenuolatinė karo tarnyba – dar viena puiki galimybė suderinti savo civilinę veiklą ir karo tarnybą. Pasirinkęs šį būdą karo prievolininkas pagal kario savanorio ar savanoriškos nenuolatinės karo tarnybos kario sutartį savanoriškai įsipareigoja atlikti nenuolatinę karo tarnybą Krašto apsaugos savanorių pajėgose ar kituose Lietuvos kariuomenės vienetuose. Plačiau apie šios tarnybos sąlygas, trukmę bei perspektyvas galite pasiskaityti  čia.

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija rengia vadus-lyderius Lietuvos kariuomenei. Be karinių mokslų stojantieji į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją renkasi ir vieną iš trijų universitetinių studijų programų: gynybos technologijų vadybą, nacionalinį saugumą ir gynybą bei tarptautinius santykius. Sėkmingai baigusiems vienintelės Lietuvoje karinės mokymo įstaigos absolventams yra suteikiamas aukštojo mokslo bakalauro diplomas ir Lietuvos kariuomenės leitenanto laipsnis. Daugiau apie šias studijas ir po jų atsiveriančias karjeros galimybes Lietuvos kariuomenėje rašoma čia.

Aktualu? Pasikalbėkim!

Interneto svetainėje https://www.karys.lt  surasite informacijos apie tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdus, atrankos sąlygas, galimas tarnybos vietas, socialines garantijas, tobulėjimo ir karjeros Lietuvos kariuomenėje galimybes.

Jei kiltų klausimų, Jums maloniai atsakys ir patars Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninių padalinių specialistai, kurių kontaktai skelbiami čia.

Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos informacija.

MBA magistro programa – kvietimas studijuoti

Mykolo Romerio universitetas kviečia studijuoti MBA (lietuvių arba anglų kalba) – magistro laipsnis.

MBA – prestižinės studijos ! Ar vadovaujate padaliniui, projektui ar komandai? Ar esate pasirengęs kilti į aukštesnį lygį? Gerai išmanote vieną sritį, bet siekiate suprasti VISUS versle vykstančius procesus, gauti aukštesnes pareigas ir užsitikrinti didesnį atlyginimą?  Jei TAIP,  VERSLO ADMINISTRAVIMO magistro laipsnis (MBA) yra būtent tai, ko ieškote sau ar darbuotojams!

Kodėl Verslo administravimas – MBA?

 • Amerikos (JAV) patirties pagrindu kurta programa, skirta VIDURINĖS GRANDIES VADOVAMS.
 • Vienintelė tokio pobūdžio ir unikali studijų programa Lietuvoje!
 • Tik 1 metų praktinio taikymo studijos (rugsėjo – gegužės mėn.)!
 • Vietoje popierinio baigiamojo darbo – konkurencinis ŽAIDIMAS virtualije aplinkoje (JAV produktas)!
 • Geriausia kaina Europoje (visų studijų kaina – tik 4294 €)!
 • Studijos nuotoliu ir gyvai – pilnai pritaikytos dirbantiems: paskaitos vakarais, kas antrą šeštadienį.
 • Patyrę dėstytojai iš JAV ir Europos.
 • Programa paremta naujausiomis tendencijomis: profesinė ir asmeninė lyderystė, neuromarketingas ir dirbtinis intelektas (AI), pasauliniai tiekimo tinklai (su kibernetiniu saugumu ir rizikų valdymu), inovatyvūs finansų valdymo modeliai ir kt.
 • Tinklaveika su įvairių sričių vadovais.
 • Galimybė stažuotis Amerikoje.
 • Po studijų gausite platų supratimą, kaip valdyti įmonę, arba gausite paaukštinimą!
 • Registruokitės į MBA studijas ir užsitikrinkite vietą grupėje paštu: lidija.kraujaliene@mruni.eu

Reikalavimai:

 • 3 metai praktinės vadovavimo patirties (komandai, įmonei, skyriui, projektui, …);
 • Bakalauro laipsnis (kolegijos arba universiteto).

Jau nuo 06 06 iki 06 30 d. – STOK į MBA per LAMĄ BPO!

MBA Video

Daugiau apie MBA programą

MBA programos vadovė doc. dr. Lidija Kraujalienė: lidija.kraujaliene@mruni.eu , Tel. +370 6 48 55 160.

Derink darbą su vasara!

Prisijunk prie mūsų komandos ir praleisk vasarą turiningai bei tapk kiečiausiu finansų specialistu savo draugų kompanijoje.

Neturi patirties? APMOKINAME.📝Turėsi visą laiką teorinius ir praktinius mokymus.👩‍🏫Vadovo pagalbą.💰Motyvacinį atlygį (priklausantį nuo rezultatų).🫂Draugišką ir palaikantį kolektyvą🥇Papildomus paskatinimus už pasiekimus.🌞lankstų darbo grafiką, kad spėtum pasimėgauti ir vasaros malonumais.Iš tavęs tikimės, kad:👩‍💻būsi atsakingas ir komunikabilus👩‍💻mokėsi planuotis savo laiką.👩‍💻bendravimas su žmonėmis tau teikia malonumą.Daugiau informacijos apie šią poziciją jau gegužės 16 d. nemokamo seminaro metu:http://seminaras.lifecapital.lt/prisijunk-prie-musu-komandos

Studente, vasarą nenuobodžiauk – užsidirbk!

RENGINIŲ ORGANIZAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

ATSAKOMYBĖS:

 • Pagrindinė atsakomybė – renginių ir edukacijų organizavimas, nuo pirmojo kontakto su klientu iki sėkmingai įgyvendinto renginio;
 • Bendravimas su klientais;
 • Renginių pasiūlymų ruošimas;
 • · Sutarčių ir kitos dokumentacijos ruošimas;
 • Užsakymų (priemonių, žaliavų, paslaugų ir t.t.) planavimas ir koordinavimas;
 • Ekskursijų kokybiško atlikimo užtikrinimas;
 • Atsiskaitymų kontrolė (sąskaitų suderinimas).

KO MES TIKIMĖS?

 • Išsilavinimo kūrybinių industrijų, vadybos, verslo administravimo ar panašioje srityje;
 • Įgytos kūrybinių ar edukacinių projektų rengimo, renginių, parodų organizavimo ar panašaus pobūdžio patirties;
 • Puikaus bendravimo įgūdžių;
 • Punktualumo ir kruopštumo;
 • Stiprios orientacijos į rezultatą, atsakingumo, savarankiškumo;
 • Gerų kūrybinių ir scenarijaus rašymo gebėjimų;
 • Domėjimosi renginių organizavimo sfera;
 • Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių;
 • Vairuotojo pažymėjimas (B);
 • Anglų kalbos mokėjimas.

MES SIŪLOME:

 • Galimybę realizuoti savo kūrybines idėjas;
 • Asmeninį tobulėjimą, augant renginių organizavimo srityje;
 • Draugišką aplinką ir nerealų kolektyvą;
 • Darbą nuotaikingoje pramogų sferoje.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

Praleisk vasarą Birštoje

Kviečiame į praktinę paskaitą „Ateities projektavimas“

NORIAN kviečia praktikai ir darbui apskaitos skyriuje

Internetinių svetainių programuotojas praktikai

Internetinių svetainių programuotojas

Įmonė: Rinkos srautas, MB

IT – Marketingo agentūra Agentūros internetinė svetainė: www.ikiwi.lt

Darbo pobūdis

● Tinklapių kūrimas WordPress, Prestashop, Shopify, Opencart, Magento valdymo sistemomis.

● Internetinio tinklapio dizaino maketavimas.

● PHP ir JS programavimas.

● HTML ir CSS rašymas

Privalumai

● PHP, CSS, HTML kalbų mokėjimas.

● Asmuo turi būti susipažinęs su viena iš ( WordPress, Prestashop ) valdymo sistemų.

● Darbo patirtis dirbant su internetiniais tinklapiais.

● Kruopštumas, atsakingumas, pastabumas detalėms ir greita orientacija.

● Kompiuterinis raštingumas.

● Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

Praktikos vietą Vilniaus centre arba nuotoliniu būdu.

Karjeros augimo galimybes.

Darbo grafikas: laisvai dėliojamas, tinkamas studentams.

Po praktikos bendradarbiavimas arba įdarbinimas.

El. paštas, kuriuo laukia studentų aplikuojančių į praktiką: info@ikiwi.lt

Apmokama praktika marketingo, finansų, vadybos, ekonomikos, verslo studentams

Apmokama praktika IT studijų kryptyje

At PureGTO, we are building state-of-the-art software for poker analysis. We have a long-term vision where we want to build our foundations right to unlock advanced capabilities for our users later.

We are looking for a person that has a good understanding of computer science fundamentals and best engineering practices. We are not looking for a person that knows a set of specific technologies, but we want to find a developer that can learn things on the go.

Our codebase has a high standard of quality and while working on our code, you will get training and coaching from the principal-level engineer. You will gain experience in the following areas:

 • Functional Programming
 • Behaviour-driven testing
 • Immutable patterns
 • Object Oriented design
 • Distributed architecture design at a terabyte-scale databases
 • Flux UI design framework
 • SOLID principles
 • Domain-driven Design programming practices

The work itself will involve topics like:

 • Writing Java/JavaScript code in BDD style
 • Statistics and Math
 • Game Theory
 • Backend Services via REST
 • Integration with high-performance Rust applications

Our stack:

 • Java
 • JavaFX
 • Spring
 • NextJS
 • React
 • Google Cloud Platform
 • Kubernetes
 • Docker
 • Spark
 • JavaScript/HTML5/CSS

Skills needed to start:

 •  Computer Science fundamentals
 •  Statistics & Math
 •  Java

It’s a perfect long-term opportunity for talented young professionals (less than 3y experience) to take their skills to the next level while working in an extremely fun and exciting domain of poker.

This is paid internship and your salary will depend on your experience.

Salary: 800 – €1800 after taxes

Contact: administration@puregto.com

NEMOKAMI emocinio atsparumo vaizdo įrašai!

NORIAN kviečia praktikai ir darbui apskaitos skyriuje

Mykolo Romerio Universitetas buria savo alumnų tinklą ir kviečia Jus prisijungti!

Jau sausio 10d. išeis pirmasis MRU alumnų naujienlaiškis, o nuo vasario mėn. kviesime į alumnų susitikimus regionuose.

Pirmasis susitikimas* vyks jau 2023 m. vasario 1 dieną, 17:30 val, Marijampolėje. Rektorė su komanda lankysis Marijampolėje, todėl kviečiame Jus prisijungti prie MRU alumnų tinklo, užsiregistruoti ir atvykti į susitikimą!

Registracija į susitikimą: https://forms.gle/Esw68bQBfsWm4A2N6 .

Jeigu dar nesate tikra ar galėsite dalyvauti susitikime bet norėtumėte prisijungti prie alumnų tinklo, užsiregistruoti galite užpildydami formą čia: https://forms.gle/yhJynfWsXcjd5Vyv5  arba tiesiog atsakydami į šį laišką su parašymu prisijungti prie alumnų tinklo.

*Daugiau informacijos apie susitikimą bus atsiųsta el. paštu užsiregistravusiems, paskelbta MRU puslapyje ir Facebook’e. 

Jeigu pažystate daugiau MRU absolventų labai kviečiame pasidalinti šiomis naujienomis su jais ir taip pat pakviesti prisijungti prie alumnų tinklo čia: https://forms.gle/yhJynfWsXcjd5Vyv5

Monika Samulionytė

Karjeros centro vadybininkė

Karjeros centras | Mykolo Romerio universitetas

s.monika@mruni.eu

8 5 2714580

SKUBIAI ieškomi dalyviai ES finansuojamiems mokymams Latvijoje ir Vokietijoje

Praktikos skelbimas būsimiems BUHALTERIAMS!

MB „Rinkos srautas“ ieško marketingos specialisto (-ės) praktikai

Marketingo specialistas (-ė)

Įmonė: Rinkos srautas, MB

IT – Marketingo agentūra

Agentūros internetinė svetainė: www.ikiwi.lt

Praktikos pobūdis

 • Kūrybinis tekstų rašymas
 • Kominukacija su socialiniais tinklais
 • Skaitmeninės rinkodaros kampanijos kūrimas
 • Skaitmeninės rinkodaros skelbimų kūrimas

Privalumai

 • Supratimas kaip veikia Facebook, Instagram, Google reklamos
 • Geros kompiuterinio raštingumo žinios
 • Kūrybiškas mąstymas

Mes jums siūlome

 • Praktikos vietą Vilniaus centre arba nuotoliniu būdu.
 • Grafikas: laisvai dėliojamas, tinkamas studentams.
 • Konfidencialumą garantuojame.
 • Po praktikos su potencialiais studentais aptariame apie įdarbinimo galimybę

El. paštas, kuriuo lauksime studentų aplikuojančių į praktiką: info@ikiwi.lt

Kviečia dalyvauti hakatone „Green Life Hack: Mobility“

Atrask save „Mantinga“ šeimoje

Bricks4kidz ieško STEM užsiėmimų mokytojų

Bricks4kidz Lietuvos ugdymo įstaigose dirba jau keletą metų kaip neformalaus švietimo būrelis tiek darželiuose, tiek mokyklose.

Ieškome komandos pastiprinimo.  Tai puiki proga Jūsų Kolegijos studentams ne tik užsidirbti, bet ir įgyti daugiau praktikos darbe su vaikais. Užsiėmimai vyksta nuo pietų, lankstus grafikas, puikiai deriname su studijomis.

Asociacija „Aktyvus jaunimas“ ieško praktikantų vasarai

Darbo pasiūlymas biuro administratorei

UAB BAA Training, yra aviacijos akademija ir šiuo metu ieško biuro administratorės. Netgi dviejų.

Mūsų biurai yra Vilniuje, bet labai tikisi, kad tai nebūtų kliūtis naujam specialistui patikrinti, juk kaip sako: „nepabandęs nežinosi“.  Esame didelės tarptautinės grupės narė (ASG grupė) ir  kasdien per langus matome besileidžiančius ir kylančius lėktuvus ir jaučiame, kad ir mes prie to esame „prikišę pirštus“.

Daugiau informacijos

Neišsigąskite angliško skelbimo, anglų kalba reikalinga tik darbe, bet tai nėra branduolinės fizikos terminija.

Renginys studentams „Baigiau studijas. Kas dabar?“

Vytauto Didžiojo universitete balandžio 26 d. vyks renginys studentams „Baigiau studijas. Kas dabar?“. Visą dieną vyksiantys virtualūs seminarai, paskaitos ir susitikimai kvies universitetų ir kolegijų studentus bei absolventus iš arčiau susipažinti su VDU siūlomomis magistrantūros studijų galimybėmis.

Informacinių renginių metu dalyviai ne tik turės galimybę išgirsti daug naudingos informacijos apie magistrantūros ir doktorantūros studijas, programų išskirtinumą ar dvigubo diplomo studijas, bet ir dalyvauti įvairiuose seminaruose apie karjeros planavimo ir darbo paieškos principus, tarptautinio mobilumo galimybes studentams ir absolventams.Kviečiame pasidalinti informacija su studentais ir dalyvauti.

Daugiau informacijos

Renginio programa

Registracija

VDU magistrantūros studijų programos

VDU Studijų informacijos centras

El. paštas vdu@vdu.lt

Tarptautinis pasiūlymas tau!

Ar norėtum praleisti vieną geriausių VASARŲ savo gyvenime? Geriausias PRAKTIKOS pasiūlymas būtent ČIA ir DABAR !

Kviečiame savanoriauti vaikų ir paauglių vasaros stovyklose!

Jei tau yra 18 ar daugiau metų ir jei:
⭐️ Gebi lengvai bendrauti su vaikais ir tau tai kelia džiaugsmą,
⭐️ Esi labai atsakingas ir pareigingas,
⭐️ Greitai ir kūrybiškai sprendi problemas bei lanksčiai prisitaikai prie įvairių situacijų,
⭐️ Esi iniciatyvus ir lengvai uždegi kitus,
⭐️ Galvoje turi puikių idėjų, kurias nori įgyvendinti,
kviečiame prisijungti prie mūsų dienos stovyklų ir stovyklų su nakvyne metu!
👍 Tai – puiki patirtis išbandant save darbe su vaikais!
👍 Tai – puiki galimybė ne tik daug išmokti ir įgyti vertingos praktikos, o taip pat smagiai, aktyviai ir kūrybingai praleisti laiką vaikų ir paauglių būryje!
Mes siūlome:
🎁 Galimybę išmėginti save neformalaus ugdymo srityje ir atrasti savo pašaukimą;
🎁 Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir įgyvendinant stovyklos programą.
🎁 Apgyvendinimą (stovyklose su nakvyne) ir maitinimą stovyklos metu;
🎁 Savanorystę patvirtinantį dokumentą;
🎁 Komandos palaikymą ir apmokymus.
JEI SUSIDOMĖJAI, PILDYK ANKETĄ ČIA – https://forms.gle/hqBJmM8PBBjCivNx5 ir lauk mūsų kvietimo pokalbiui!
Jei turi klausimų, susisiek su mumis el.paštu savanoryste@laikaskartu.lt arba tel.+370 699 43469.
Daugiau informacijos apie stovyklas – https://www.laikaskartu.lt/vasaros-stovyklos-2/

Verslo idėjų konkursas „ClimateLaunchpad“!

Informuojame, jog jau prasidėjo registracija į didžiausią pasaulyje žaliųjų 🌱 verslo idėjų konkursą „ClimateLaunchpad“!  Jeigu turite klimatui draugišką verslo idėją ir reikia pagalbos ją vystant – nepraleiskite progos, registruokitės jau dabar!

 Kam aktualu? 

Ši mokymų programa-konkursas yra puiki vieta greitai ir paprastai pasitikrinti savo verslo idėjos potencialą, pasiruošti jos komercializavimui (ar pasiekti akseleratorių reikalaujamą lygį) ir pristatyti savo verslą pasauliui! 👏 Programa yra koncentruota (6 savaičių trukmės), orientuota konkrečiai į švariąsias technologijas ir pilna praktikos (bendravimo su potencialiais klientais, individualių mentorystės sesijų, peer-to-peer mokymosi ir pan.).

Dalyvauti programoje yra kviečiami moksleiviai, studentai, mokslininkai, savo srities profesionalai, ansktyvos stadijos startuoliai ar tiesiog entuziastai – visi, turintys klimatui draugiškų idėjų. Registruojama idėja 💡 gali būti inovacija energetikos srityje, tvarus pokytis mitybos grandinėje, pasiūlymas švaresniam miestui, žiedinės ekonomikos sprendimas ar bet koks kitas būdas kovoti su klimato kaita. 🌍

 Kaip tai veikia? 

Atrinktų idėjų autoriai bus pakviesti dalyvauti 6 savaičių trukmės mokymų programoje, kuri prasidės gegužės 4-6 d. vyksiančia virtualia mokymų stovykla (Boot Camp) su ypač daug patirties sukaupusiu lektoriumi Ron Bloemers. 👨‍💻 Po Boot Camp vyks praktinės mokymų sesijos, kurių metu dalyviai testuos savo verslo modelį su klientais ir tobulins verslo idėjos pristatymą. Dalyvių taip pat laukia peer-to-peer mokymasis bei individualios konsultacijos su mentoriais. Visi programos dalyviai savo idėjas pristatys birželio 17 d. vyksiančiame finaliniame renginyje. 👏 Trys geriausios Lietuvos komandos laimės teisę atstovauti šaliai Europos finale, o sėkmingai pasirodžiusios jame – pristatyti savo verslo idėją pasauliniame „Global Grand Final“ renginyje. 🌍

Visos mokymų ir mentorystės sesijos vyks nuotoliniu būdu, tad prisijungti galima iš bet kur. 🏖

Programa vyks anglų kalba. 🇬🇧 Dalyvavimas – nemokamas!

 Registracija ir daugiau informacijos 

Norintys dalyvauti konkurse ir mokymuose turi užpildyti šią registracijos formą: https://climatelaunchpad.org/application-form/

Registracija baigiasi balandžio 24 d. 

Daugiau informacijos  programos svetainėje climatelaunchpad.org, Facebook puslapyje www.fb.com/CLPLithuania arba susisiekę el. paštu lithuania@climatelaunchpad.org

„Mantingoje“ po praktikos lieka beveik pusė praktikantų. Prisijunk ir tu!

Nuotolinis nemokamas renginys apie verslo formų įvairovę

Jau rytoj vyks nuotolinis renginys, kurio metu daugiau sužinosite apie verslo formų įvairovę ir tai, kas lemia verslo formos pasirinkimą.

Renginys vyks nuotoliniu būdu, kovo 2 d., 14:30 – 16:45 val.

Kaip pasirinkti verslo formą?

 • Kas labiausiai lemia verslo formos pasirinkimą:Vykdoma veikla?Mokesčiai?Apskaitos ir atskaitomybės našta?Lengvatos?Valdymo ypatumai?Pelno išsiėmimas?
 • Atsakymai į klausimus, diskusija.

Renginio pranešėja:Jurgita Navikienė – auditorė, socialinių mokslų magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė.

Renginys nemokamas, bet būtina registracija: https://bit.ly/3HhCrLV

 FB: https://www.facebook.com/events/249621340709785?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22external_search_engine%22%7D%2C%7B%22mechanism%22%3A%22search_results%22%2C%22surface%22%3A%22search%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

RASUOLĖ EVSTAFJEVIENĖ

 Regionų koordinatorė

Mob. +370 690 27117 El. p. r.evstafjeviene@verslilietuva.lt 
www.verslilietuva.lt

Ieškomi darbuotojai į dvi pozicijas

Darbas galimas ir nuotoliniu būdu.

Trumpai apie pozicijas:

Užduotys:

· dirbsi ir užduotis įgyvendinsi kartu su Senior Project Lead;

· seksi procesus ir rizikas, kad užkirstumei kelią problemoms;

· planuosi ir skatinsi tai daryti kitus;

· ieškosi, analizuosi ir sisteminsi informaciją, skirtą projektų vadovams.

Reikalavimai:

· gebėjimas dirbti su informacijos paieška ir jos sisteminimu;

· pomėgis sisteminti mintis ir jų nepamiršti;

· gebėjimas dirbti savarankiškai ir inicijuoti klausimus;

· geros lietuvių ir anglų užsienio kalbos žinios;

· pasiryžimas būti geru(-a), geresniu(-e) ir pačiu(-ia) geriausiu(-a) savo srityje;

· noras augti, mokytis ir tobulėti;

· vizualus mąstymas, patirtis naudojantis skaitmeniniais įrankiais yra privalumas, tačiau nebūtinas.

Privalumas: gebėjimas skirti pilną etatą.

__________________________________________

Pagrindinės užduotys:

1. ES projektų biudžetų sudarymas ir priežiūra;2. Išlaidų kontrolė;3. Finansinių procesų optimizavimas.

Privalumas: Finansų/verslo krypties studijos arba susijusi darbo patirtis.

Svarbu: Geros anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinios.

Svarbiausia: Geras loginis/analitinis mąstymas.

Atlyginimas: 650-1000 Eur netto, priklausomai nuo turimos patirties. Reikėtų atsidaryti individualią veiklą.

Dženeta Krivickienė | HR manager
a: Active Youth | Naugarduko g. 32-2 | Vilnius, Lithuania

e: dzeneta@akt.lt | w: activeyouth.lt

m: +370 646 82 919

Nuotolinė diskusija „Stažuotė Europos Sąjungos institucijose: misija (ne)įmanoma”

Organizacija:

Europos Parlamento biuras Lietuvoje

Veiklos sritis:

Viešasis valdymas ir gynyba

Pareigybė:

Diskusija „Stažuotė Europos Sąjungos institucijose: misija (ne)įmanoma”

Karjeros kryptis:

Viešasis valdymas ir administravimas

Įdarbinimo tipas:

Kita

Miestas:

Visa Lietuva

Galioja iki:

2022-01-20

Skelbimo Nr.

DS-0007093

Organizacijos aprašymas

Europos Parlamentas stengiasi visų europiečių labui. Kad ir kokiu būdu domėtumėtės – ar sektumėte naujienas, ar bendradarbiautumėte su mumis, ar siųstumėte atsiliepimus – Parlamentas visuomet bus pasirengęs padėti.

Sausio 20 d., 16.00 val. nuotoliniu būdu vyks diskusija „Stažuotė Europos Sąjungos institucijose: misija (ne)įmanoma”. Kviečiame studentus ir alumnus.

Renginio metu aptarsime skirtingas stažuotes ES institucijose (Šumano stažuočių programą Europos Parlamente, „Blue Book“ stažuočių programą Europos Komisijoje, praktiką Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje). Buvę ir dabartiniai stažuotojai pristatys minėtų stažuočių skirtumus, papasakos apie reikalavimus pretendentams, aplikavimo sąlygas bei procesą. Stažuotės – puikus startas apie darbą ES institucijose svarstantiems žmonėms.

Renginio nuoroda (su registracija): https://www.facebook.com/events/1946415718852350

Kvietimas į „Europass“ Facebook LIVE: Kaip iš tarptautinių mainų pasiimti maksimumą?

Švietimo mainų paramos fondas kviečia į jaunimui aktualų seminarą „Kaip iš tarptautinių mainų pasiimti maksimumą?“

Seminaro metu jaunimui bus pristatyta informacija apie tarptautinių mainų galimybes ir kaip jomis naudotis, kokias kompetencijas ugdo mainai, kaip mainų patirtis padeda tolimesnėje karjeroje.

Tarptautiniai mainai suteikia galimybę jaunimui augintis kompetencijas ir tobulėti savo srityje. Kaip iš siūlomų galimybių pasiimti maksimumą? Apie tai kalbėsime Live metu jau spalio 20 d., trečiadienį, 19:00.

Sužinosite:

 • Apie tarptautinių mainų galimybes ir kaip jomis naudotis
 • Kokias kompetencijas ugdo mainai
 • Kaip mainų patirtis padeda tolimesnėje karjeroje

Savo patirtimi dalinsis:

Personalo valdymo konsultantė ir lektorė Jevgenija Ešvovičiūtė, kuri šiuo metu su Erasmus for Young Entrepreneurs programa stažuojasi Tenerifėje, o savo karjeros ir HR rekomendacijomis dalinasi FB ir Instagram @laisvakede. Su mainų programomis Jevgenijai teko mokytis Švedijoje ir dirbti JAV, ji tiki, kad mainai – tai puiki galimybė augti.

ISM universiteto verslumo ir inovacijų studentas Benediktas Žemaitis. Mainai yra neatsiejama jo gyvenimo dalis, juose pradėjo dalyvauti nuo 14 metų. Benediktas buvo išvykęs į Vokietiją, Turkiją, Čekiją, Lenkiją, Daniją su Erasmus+, Interreg, Volksbund bei Klaipėdos miesto savivaldybės projektais, todėl apie mainų galimybes tikrai turi ką papasakoti.

Kviečiame dalyvauti ir užduoti rūpimus klausimus! Nepraleisk progos apie mainus sužinoti tiesiai iš pirmų lūpų. Lauksime Tavo klausimų!

Renginio nuoroda čia.

Karjera.lt – darbo ir praktikos skelbimai, testai ir kiti karjeros sprendimo įrankiai

tai pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi Studijų ir karjeros skyrius, padėdamas studentams planuoti karjeros kelią.

Kviečiame Tave prisijunti prie karjera.lt:

 • Turėk viską ko reikia karjeros planavimui bei valdymui vienoje vietoje
 • Gauk patarimų kaip pažinti save, tirti galimybes, planuoti karjerą, susirasti darbą
 • Atlik įvairius testus ir klausimynus, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, karjeros valdymo kompetencijas
 • Tiesiogiai kontaktuok su darbdaviais
 • Registruokis į mokymus
 • Susirask tave dominantį darbo ir praktikos pasiūlymą
 • Konsultuokis su karjeros specialistais

Registracija į karjera.lt

Registracijos instrukcija

Informacija ir praktiniai patarimai apie karjera.lt galimybes su Karjeros projektų koordinatore Justina Stryžen

Susipažink su portalu Tavo asmeninės karjeros valdymui

Nori gauti naudingų patarimų, kaip sėkmingai plėtoti savo karjerą, pasirink patarimų grupę, sužinok, ką ir kaip daryti, ir pradėk veikti!

Praktiniai patarimai:

 • Pažink save.  Sužinok daugiau, kodėl savęs pažinimas svarbus sėkmingai karjerai ir kaip geriau pažinti save
 • Tirk galimybes.  Gauk naudingų patarimų, kaip veiksmingai tyrinėti karjeros galimybes
 • Planuok karjerą. Išsiaiškink, kodėl naudinga planuoti savo karjerą, ir gauk patarimų, kaip tai daryti efektyviai
 • Susirask darbą. Gauk naudingų patarimų, kaip sėkmingai surasti darbą ar praktikos vietą

Susikurk CV ir gauk grįžtamąjį ryšį

Patarimai, kaip susikurti kuo patrauklesnį CV:

 • CV turi būti ne tik vizualiai patrauklus, bet ir su darbdaviui reikiama informacija (nurodytas išsilavinimas, darbinė patirtis, kalbiniai įgūdžiai ir t.t.) Naudok šablonus, kurie padės išlaikyti Tavo CV struktūrą, pavyzdžiui, LinkedIn, Wozber, freesumes.com
 • Kalbėk darbdavio kalba. Norint pasiekti geresnių rezultatų, akcentuok dalykus, kurie svarbūs tai organizacijai ir pozicijai, naudojant darbo skelbime ar įmonės svetainėje vartojamus terminus.
 • Jei darbdavys neprašo – nesiųsk motyvacinio laiško. Vietoj jo, CV pradžioje įtrauk kelis sakinius apie tai, kas esi profesine prasme, kokiomis savybėmis išsiskiri ir koks yra Tavo karjeros tikslas.

Grįžtamasis ryšys apie tavo CV ir motyvacinį laišką:

 • Gauk patarimų kaip patobulinti savo CV, motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio nuorodą;
 • Būk užtikrintas dėl savo CV ar motyvacinio laiško kokybės;
Atsiųsk mums savo CV, motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio nuorodą ir suteiksime Tau pastebėjimų, ką galėtum tobulinti, kad Tavo CV ar LinkedIn patrauktų reikiamą darbdavių ar verslo partnerių dėmesį.
Susisiek konsultacijai el. paštu migle.aseriskyte@mkolegija.lt arba telefonu +370 61288087

 

Renginiai ir mokymai – savarankiškas bei efektyvus mokymasis, savęs pažinimas.

Savarankiškam bei efektyviam mokymuisi

Neturi laiko, o gal noro, atvykti į mokymus? Gal mieliau paskaitytum informaciją individualiai? Susipažink su trumpais patarimais:

Taip pat žiūrėkite efektyvaus mokymosi vaizdo įrašus Jums patogiu metu

Mokymų ir renginių kalendorius 

Studijų ir karjeros skyrius organizuoja renginius įvairiomis temomis, kurių metu Tu gali gilinti žinias bei ugdyti praktinius gebėjimus Tave dominančiomis temomis.

 

Savęs pažinimas

Kuo geriau pažinsi save, tuo bus paprasčiau priimti Tavo asmenybę atitinkančius karjeros sprendimus. Pažindamas save lengviau pasirinksi patinkančią profesiją, studijas ir darbą, susikursi sėkmingą karjerą.

Čia rasi testų ir klausimynų, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, karjeros valdymo kompetencijas.

TESTAI ir KLAUSIMYNAI  (reikia būti prisijungus prie karjera.lt arba kreiptis į karjeros specialistą kolegijoje)

*Testais gali naudotis ir savarankiškai, tačiau bus veiksmingiau, jei dėl gautų rezultatų analizės ir panaudojimo karjerai pasikonsultuosi su kolegijos karjeros specialistu.

Karjeros skelbimai ir galimybės

Šioje skiltyje galite rasti visus siūlomus karjeros, darbo skelbimus įvairių Sūduvos regione esančių įmonių ir ne tik. Tai puiki galimybė ugdytis kompetencijas ir įgyti profesinės patirties.

Visus skelbimus ir karjeros galimybių pasiūlymus gali rasti čia.

Susisiek su karjeros specialistu el. paštu migle.aseriskyte@mkolegija.lt arba telefonu +370 61288087