Studijų ir karjeros skyriaus vienas iš prioritetų yra karjeros kompetencijų ugdymas, todėl studentams yra suteikiamos galimybės jas tobulinti visų studijų metu.

Norime suteikti visas galimybes siekti Tavo užsibrėžto tikslo, todėl kol esi studentas – Mes lydėsime Tave. Dalinsimės žiniomis apie tai, kaip gali tobulėti, kaupti patirtį, įsidarbinti svajonių darbe, o gal net pačiam tokį susikurti. Padėsime pasiruošti gyvenimui po studijų, juk pasirinkti kur tęsti savo kelią, toliau studijuoti, išvykti į užsienį ar dirbti, nėra lengva. Todėl, jei dar neturi tikslios karjeros vizijos, mes padėsime ją susikurti, o iškilus sunkumams – juos išspręsti.

Kas gali padėti priimti sprendimus?KARJEROS SPECIALISTAS – patars kaip suderinti studijas ir darbą, padės pasirinkti geriausią darbo paieškos strategiją, patars kaip susikurti CV, Motyvacinį laišką ar kaip tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui ir taip lengviau integruotis į darbo rinką.

Apie kolegijoje siūlomas karjeros paslaugas skaityk žemiau, o jei taip ir neatrasi reikiamų atsakymų – susisiek nurodytais kontaktais.

Kviečiame Tave susikurti svajonių karjerą!

Svarbu

NAUJIENOS

Nuotolinė diskusija „Stažuotė Europos Sąjungos institucijose: misija (ne)įmanoma”

Organizacija:

Europos Parlamento biuras Lietuvoje

Veiklos sritis:

Viešasis valdymas ir gynyba

Pareigybė:

Diskusija „Stažuotė Europos Sąjungos institucijose: misija (ne)įmanoma”

Karjeros kryptis:

Viešasis valdymas ir administravimas

Įdarbinimo tipas:

Kita

Miestas:

Visa Lietuva

Galioja iki:

2022-01-20

Skelbimo Nr.

DS-0007093

Organizacijos aprašymas

Europos Parlamentas stengiasi visų europiečių labui. Kad ir kokiu būdu domėtumėtės – ar sektumėte naujienas, ar bendradarbiautumėte su mumis, ar siųstumėte atsiliepimus – Parlamentas visuomet bus pasirengęs padėti.

Sausio 20 d., 16.00 val. nuotoliniu būdu vyks diskusija „Stažuotė Europos Sąjungos institucijose: misija (ne)įmanoma”. Kviečiame studentus ir alumnus.

Renginio metu aptarsime skirtingas stažuotes ES institucijose (Šumano stažuočių programą Europos Parlamente, „Blue Book“ stažuočių programą Europos Komisijoje, praktiką Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje). Buvę ir dabartiniai stažuotojai pristatys minėtų stažuočių skirtumus, papasakos apie reikalavimus pretendentams, aplikavimo sąlygas bei procesą. Stažuotės – puikus startas apie darbą ES institucijose svarstantiems žmonėms.

Renginio nuoroda (su registracija): https://www.facebook.com/events/1946415718852350

Kvietimas į „Europass“ Facebook LIVE: Kaip iš tarptautinių mainų pasiimti maksimumą?

Švietimo mainų paramos fondas kviečia į jaunimui aktualų seminarą „Kaip iš tarptautinių mainų pasiimti maksimumą?“

Seminaro metu jaunimui bus pristatyta informacija apie tarptautinių mainų galimybes ir kaip jomis naudotis, kokias kompetencijas ugdo mainai, kaip mainų patirtis padeda tolimesnėje karjeroje.

Tarptautiniai mainai suteikia galimybę jaunimui augintis kompetencijas ir tobulėti savo srityje. Kaip iš siūlomų galimybių pasiimti maksimumą? Apie tai kalbėsime Live metu jau spalio 20 d., trečiadienį, 19:00.

Sužinosite:

 • Apie tarptautinių mainų galimybes ir kaip jomis naudotis
 • Kokias kompetencijas ugdo mainai
 • Kaip mainų patirtis padeda tolimesnėje karjeroje

Savo patirtimi dalinsis:

Personalo valdymo konsultantė ir lektorė Jevgenija Ešvovičiūtė, kuri šiuo metu su Erasmus for Young Entrepreneurs programa stažuojasi Tenerifėje, o savo karjeros ir HR rekomendacijomis dalinasi FB ir Instagram @laisvakede. Su mainų programomis Jevgenijai teko mokytis Švedijoje ir dirbti JAV, ji tiki, kad mainai – tai puiki galimybė augti.

ISM universiteto verslumo ir inovacijų studentas Benediktas Žemaitis. Mainai yra neatsiejama jo gyvenimo dalis, juose pradėjo dalyvauti nuo 14 metų. Benediktas buvo išvykęs į Vokietiją, Turkiją, Čekiją, Lenkiją, Daniją su Erasmus+, Interreg, Volksbund bei Klaipėdos miesto savivaldybės projektais, todėl apie mainų galimybes tikrai turi ką papasakoti.

Kviečiame dalyvauti ir užduoti rūpimus klausimus! Nepraleisk progos apie mainus sužinoti tiesiai iš pirmų lūpų. Lauksime Tavo klausimų!

Renginio nuoroda čia.

Karjera.lt – darbo ir praktikos skelbimai, testai ir kiti karjeros sprendimo įrankiai

tai pagrindinis įrankis, kuriuo naudojasi Studijų ir karjeros skyrius, padėdamas studentams planuoti karjeros kelią.

Kviečiame Tave prisijunti prie karjera.lt:

 • Turėk viską ko reikia karjeros planavimui bei valdymui vienoje vietoje
 • Gauk patarimų kaip pažinti save, tirti galimybes, planuoti karjerą, susirasti darbą
 • Atlik įvairius testus ir klausimynus, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, karjeros valdymo kompetencijas
 • Tiesiogiai kontaktuok su darbdaviais
 • Registruokis į mokymus
 • Susirask tave dominantį darbo ir praktikos pasiūlymą
 • Konsultuokis su karjeros specialistais

Registracija į karjera.lt

Registracijos instrukcija

Informacija ir praktiniai patarimai apie karjera.lt galimybes su Karjeros projektų koordinatore Justina Stryžen

Susipažink su portalu Tavo asmeninės karjeros valdymui

Nori gauti naudingų patarimų, kaip sėkmingai plėtoti savo karjerą, pasirink patarimų grupę, sužinok, ką ir kaip daryti, ir pradėk veikti!

Praktiniai patarimai:

 • Pažink save.  Sužinok daugiau, kodėl savęs pažinimas svarbus sėkmingai karjerai ir kaip geriau pažinti save
 • Tirk galimybes.  Gauk naudingų patarimų, kaip veiksmingai tyrinėti karjeros galimybes
 • Planuok karjerą. Išsiaiškink, kodėl naudinga planuoti savo karjerą, ir gauk patarimų, kaip tai daryti efektyviai
 • Susirask darbą. Gauk naudingų patarimų, kaip sėkmingai surasti darbą ar praktikos vietą

Susikurk CV ir gauk grįžtamąjį ryšį

Patarimai, kaip susikurti kuo patrauklesnį CV:

 • CV turi būti ne tik vizualiai patrauklus, bet ir su darbdaviui reikiama informacija (nurodytas išsilavinimas, darbinė patirtis, kalbiniai įgūdžiai ir t.t.) Naudok šablonus, kurie padės išlaikyti Tavo CV struktūrą, pavyzdžiui, LinkedIn, Wozber, freesumes.com
 • Kalbėk darbdavio kalba. Norint pasiekti geresnių rezultatų, akcentuok dalykus, kurie svarbūs tai organizacijai ir pozicijai, naudojant darbo skelbime ar įmonės svetainėje vartojamus terminus.
 • Jei darbdavys neprašo – nesiųsk motyvacinio laiško. Vietoj jo, CV pradžioje įtrauk kelis sakinius apie tai, kas esi profesine prasme, kokiomis savybėmis išsiskiri ir koks yra Tavo karjeros tikslas.

Grįžtamasis ryšys apie tavo CV ir motyvacinį laišką:

 • Gauk patarimų kaip patobulinti savo CV, motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio nuorodą;
 • Būk užtikrintas dėl savo CV ar motyvacinio laiško kokybės;
Atsiųsk mums savo CV, motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio nuorodą ir suteiksime Tau pastebėjimų, ką galėtum tobulinti, kad Tavo CV ar LinkedIn patrauktų reikiamą darbdavių ar verslo partnerių dėmesį.
Susisiek konsultacijai el. paštu migle.aseriskyte@mkolegija.lt arba telefonu +370 61288087

 

Renginiai ir mokymai – savarankiškas bei efektyvus mokymasis, savęs pažinimas.

Savarankiškam bei efektyviam mokymuisi

Neturi laiko, o gal noro, atvykti į mokymus? Gal mieliau paskaitytum informaciją individualiai? Susipažink su trumpais patarimais:

Taip pat žiūrėkite efektyvaus mokymosi vaizdo įrašus Jums patogiu metu

Mokymų ir renginių kalendorius 

Studijų ir karjeros skyrius organizuoja renginius įvairiomis temomis, kurių metu Tu gali gilinti žinias bei ugdyti praktinius gebėjimus Tave dominančiomis temomis.

 

Savęs pažinimas

Kuo geriau pažinsi save, tuo bus paprasčiau priimti Tavo asmenybę atitinkančius karjeros sprendimus. Pažindamas save lengviau pasirinksi patinkančią profesiją, studijas ir darbą, susikursi sėkmingą karjerą.

Čia rasi testų ir klausimynų, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, karjeros valdymo kompetencijas.

TESTAI ir KLAUSIMYNAI  (reikia būti prisijungus prie karjera.lt arba kreiptis į karjeros specialistą kolegijoje)

*Testais gali naudotis ir savarankiškai, tačiau bus veiksmingiau, jei dėl gautų rezultatų analizės ir panaudojimo karjerai pasikonsultuosi su kolegijos karjeros specialistu.

Karjeros skelbimai ir galimybės

Šioje skiltyje galite rasti visus siūlomus karjeros, darbo skelbimus įvairių Sūduvos regione esančių įmonių ir ne tik. Tai puiki galimybė ugdytis kompetencijas ir įgyti profesinės patirties.

Visus skelbimus ir karjeros galimybių pasiūlymus gali rasti čia.

Susisiek su karjeros specialistu el. paštu migle.aseriskyte@mkolegija.lt arba telefonu +370 61288087