Mokosi.lt pasiūlymas

Ei, Studente, kodėl tau nepabandžius įdarbinti savo žinių ir dalintis jomis su mokiniais iš visos Lietuvos?

Nori užsidirbti ir gauti praktikos atlikimo pažymėjimą? Dirbti patogiu, savo nustatytu grafiku, tobulėti, gauti pastovias pajamas, įgauti patirties? Puikiai išmanai bent vieną iš mokomųjų dalykų? Galbūt jau teko mokyti ar padėti atlikti namų darbus savo jaunesniems broliui ar sesei? Jei TAIP, tuomet laukiame tavęs prisijungiant prie korepetitorių komandos nuotoliniu būdu! Lauksime susisiekiant. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 (611) 11811

Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos siūlo praktiką

Kviečiame prisijungti prie aplinkosaugininkų kolektyvo ir išbandyti praktiką informacinių technologijų srityje Aplinkos apsaugos departamente.

Departamente neteks nuobodžiauti, o atlikus praktiką turėsite galimybę ir toliau tęsti darbus!:)

Jei susidomėjai susisiek su Personalo skyriaus specialistėmis visoje Lietuvoje.

Urtė ŠimonytėKomunikacijos skyriaus

vyriausioji specialistėMob. tel. +370 61814637El. paštas urte.simonyte@aad.am.ltSmolensko g.15, 03201 Vilnius__________________________Aplinkoaad.lrv.lts apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijosSmolensko g. 15, 03201 VilniusTel. (8 5) 216 3385El. paštas info@aad.am.lthttp://aad.lrv.lt/

 

 

Atviros darbo pozicijos ,,Amston”

Amston – strateginių HR valdymo sprendimų įmonė, užsiimanti talentų paieška ir atranka, šiuo metu ieško darbuotojų į atviras pozicijas.

Tai socialiai atsakinga įmonė, kuri nori papildyti savo komandą ir PIRMENYBĘ TEIKIA ŽMONĖMS SU NEGALIA.

Šioje kompanijoje įmanomas pilnai NUOTOLINIS darbas;

Suteikiamos visos priemonės patogiam darbui namuose ar biure;

Taip pat aktualu ir studentams, nes įmonėje galima atlikti praktiką. Įsidarbinti šioje įmonėje galite ir neturėdami aukštojo išsilavinimo, o jau dirbant, įmonėje esantys specialistai, suteiks daugiau žinių kaip parašyti gerą gyvenimo aprašymą ir kaip palengvinti savo kelią siekiant rasti darbą ateityje.

Kilus klausimams galite kreiptis:

El. p.: goda@amston.eu ir aiste@amston.eu

 

Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyba skelbia atranką

Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnyba skelbia atranką į Vadovybės apsaugos tarnybos pareigūno (jaunesniojo agento) pareigas.

Skelbimas galioja iki 2021-11-30.

Daugiau informacijos čia.

Dive Group darbo pasiūlymas

UAB „Vygtransa“ ieško transporto vadybininko

Startuolis CVsite.lt – siūlo darbo pasiūlymus studentams!

Laikas kelti sparnus iš kolegijos sienų ir bijai, kad nerasi darbo pagal specialybę? O gal tiesiog pritrūko pinigų išeiti į barą su draugais, o iš tėvų prašyti pinigų jau nemalonu?

Todėl artėjant mokslo metų pabaigai siūlome pasižiūrėti darbo skelbimų pagal specialybę arba darbo pozicijos vasaros sezonui. Todėl norime Jums pateikti puikią paieškos svetainę – https://cvsite.lt/ !

Mes esame darbo skelbimų portalas – CVsite! Pas mus galite rasti įvairiausių darbo skelbimų – iš visos Lietuvos ir užsienio! Visos paslaugos NEMOKAMAI ir neribotai.

Kuo mes ypatingi?

🚀 Pas mus per kelias minutes susikursite išskirtinį CV ir pritrauksite darbdavių dėmesį.

🚀 Galite susikurti savo elektroninę vizitinę kortelę! Vėliau ja galėsite dalintis visuose socialiniuose tinkluose.

🚀 Galite greitai aplikuoti į norimą darbo vietą.

🚀 Mūsų puslapyje galite susikurti CV visiškai NEMOKAMAI.

✨Detaliau apie mus skaitykite nuorodoje:

https://blog.cvsite.lt/kodel-reikia-rinktis-cvsite/

Sek mus Facebook (https://www.facebook.com/CVsite.lt) ir Instagram (https://www.instagram.com/cvsite.lt/) socialiniuose tinkluose – ten mes dalinames naujienomis, aktualia informacija, bei konkursais.

Laukiame Tavęs!

Įmonė „Naturus“ ieško naujo (-s) nario (-ės) – komercijos asistento (-ės)

Įmonė „Naturus“ valdanti prekės ženklą „Jorus“, šiuo metu savo šauniai komandai ieško naujo (-s) nario (-ės) – komercijos asistento (-ės). Siūlo galimybę derinti darbą su studijomis, dirbti ne pilnu etatu, taip pat realias karjeros galimybes, nes įmonė sparčiai auga.

 

jorus | Ieva Balevičienė

+370 648 26028

ICECO siūlo darbą plataus profilio darbuotojams

Artėja vasara, galvoji kaip produktyviai išnaudoti papildomą laisvą laiką?
Pasinaudoki galimbe ne tik įgyti darbinės patirties, bet ir užsidirbti!

ICECO tau siūlo:

UAB Eltel Networks siūlo karjeros galimybes net dvejose pozicijose

 

UAB Eltel Networks pagrindinė veikla – telekomunikacinių tinklų projektavimas, statyba ir priežiūra.

Šiuo metu, įmonė norėdama pritraukti jaunus žmones, kurie ieško galimybės įsitvirtinti darbo rinkoje, aktyviai ieško kandidatų į dvi darbo pozicijas:

Optinių kabelių specialistas / inžinierius

Mobilių bazinių stočių įrangos aptarnavimo specialistas / inžinierius

Šioje įmonėje įdiegta standartizuota naujų darbuotojų mokymų programa, kurios pagalba telekomunikacijų subtilybes perprasti bus gerokai paprasčiau.
Susipažinti su  UAB Eltel Networks organizacijos veikla galite Facebook paskyroje – EltelLietuva, o dėl detalesnės informacijos galite susisiekti telefonu (+370 6100 6896) ir/ar susitarti dėl video skambučio.

 

 

Tavo IT karjeros pradžia su „Coursera“ pagalba

Work in Tech | Advancing equitable access to IT careersCoursera's Mission, Vision, and Commitment to Our Community | Coursera

Tavo karjeros pradžia IT sektoriuje

Siekdama suteikti galimybę įgyti šiandien reikalingiausių darbo rinkoje įgūdžių ir įgalinti kuo daugiau moterų prisidėti prie ekonomikos augimo asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ kviečia moteris, norinčias pradėti profesinį kelią IT sektoriuje, dalyvauti tarptautinės organizacijos „INCO Academy“ nemokamoje programoje „Work in Tech“.

„Work in Tech“ programa įgyvendinama 17-oje  Europos valstybių.  Iniciatyvos tikslas –  įgalinti 9500 asmenų susikurti geresnes socialines ir ekonomines sąlygas. Paramą programai teikia tarptautinė mokymų platforma „Coursera“.

Lietuvoje programa startuos birželio mėnesį. Nepriklausomai nuo turimų žinių ir įgūdžių, išsilavinimo, gyvenamosios vietos ar šeimyninės padėties dalyvauti programos veiklose bus atrinktos 70 moterų nuo 18 metų. 6 mėnesius programos dalyvės turės nemokamą prieigą prie geriausios pasaulyje nuotolinio mokymosi platformos „Coursera“ ir mokysis pagal „Google“ inžinierių parengtą penkių žingsnių mokymosi programą „IT Support Certificate“. Mokymo programa skirta parengti IT sistemų palaikymo specialistą, gebantį dirbti įvairaus dydžio įmonėse.

Informacinės technologijos – ne tik vyrams.

Pasaulyje sparčiai besivystant technologijoms IT sektorius teikia ypatingai daug galimybių moterų įgalinimui, šioje srityje integruotis gali praktiškai kiekvienas. Tai  ne tik prieiga prie informacijos ir žinių, puiki saviraiškos forma, gerai apmokama darbo vieta, bet ir galimybė moterims derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus. Tačiau vyrų ir moterų darbo užmokesčio skirtumai šiame sektoriuje, vyraujantys stereotipai, kad technologijos vyriška sritis, visuomenės požiūris –  demotyvuoja moteris žengti į skaitmeninį pasaulį ir pradėti karjerą. 2020 m. Lietuvos Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) tyrimo duomenimis, tik kiek daugiau nei 25 procentų IT rinkos darbuotojų sudarė moterys.

„Nors situacija kasmet po truputį gerėja ir stereotipai, kad moterys ir technologijos sunkiai suderinamos griaunami intensyviau, moterų šiame sektoriuje vis dar per mažai. Šioje srityje moterys vis dar nėra pakankamai atstovaujamos. Vienas iš mūsų asociacijos tikslų yra mažinti lyčių nelygybę ir moterų atskirtį šioje sferoje, pritraukti kuo daugiau moterų į technologijų sritį, nebijoti su ja susieti savo ateities“, – sako asociacijos „Viešieji  interneto prieigos taškai“ projektų vadovė Laura Grinevičiūtė.

Moterys –  jūs  pačios  ir  esate  tos, nuo kurių labai daug priklauso.

Koronaviruso pandemija apėmusi visą pasaulį pakeitė gyvenimo žaidimo taisykles. Novatoriškas ir įtraukiantis požiūris būtinas kaip niekada iki šiol. Naujajame pasaulyje po COVID-19 pandemijos IT specialistų poreikis tik augs, skaitmenizacijos procesai tik spartės, o skaitmeniniai įgūdžiai bus geresnės gyvenimo kokybės garantas.

„Savo profesinį kelią pradėjau nuo politikos mokslų studijų ir neįsivaizdavau savęs niekur kitur, tuo labiau skaitmeniniame pasaulyje. O šiandien drąsiai teigiu – niekada nevėlu pakeisti savo kelionės kryptį ir atrasti naują kelią. Nesvarbu kokio tu amžiaus, koks tavo išsilavinimas, kiek diplomų ir pažymėjimų guli tavo stalčiuje. Viskas ko reikia – nebijoti keistis. Daugelis iš mūsų bijome visko kas yra nauja. Bijome, kad nepavyks būti pakankamai geriems naujame kelyje. Moterys, nebijokite padėti į šalį turimus diplomus, pakeisti darbą,  kuris nebeteikia džiaugsmo ir vis primena, kad galbūt  kryptis, kurią pasirinkote vos baigusios mokyklą, niekada ir nebuvo jūsų. Nieko nėra  neįmanomo ir niekada nebūna per vėlu. O tikrieji  pokyčiai prasideda tik pradėjus veikti“, –  visas moteris ryžtis pokyčiams ir įgalinti save drąsina Laura.

Apie programą „Work in Tech“

Programa „Work in Tech“ susideda iš dviejų skirtingų etapų: mokymų ir pagalbos žengiant pirmuosius žingsnius IT darbo rinkoje.

153 valandų trukmės nuotoliniai mokymai apima konkrečias mokymosi temas: informacinių technologijų pagrindus, kompiuterių sistemas, operacinių sistemų veikimą, IT sistemų palaikymą ir saugumą. Mokymų medžiaga pateikiama anglų kalba, todėl moterys norinčios dalyvauti programoje turi turėti anglų kalbos pagrindus. 18 savaičių kompetentingi IT srities specialistai iš skirtingų Lietuvos universitetų konsultuos dalyves ir padės spręsti mokymų metu kylančias problemas. Sėkmingai užbaigusioms mokymus bus suteiktas sertifikatas.

Pasibaigus mokymams, moterys ir toliau turės projekto organizatorių palaikymą, paramą ir „palydėjimą“ įsidarbinant, pradedant savanorišką veiklą  ar praktiką IT sektoriuje.

Moterys norinčios  dalyvauti programoje turėtų užpildyti anketą, kurią galima rasti šioje svetainėje: http://www.vipt.lt/workintech/.

Atsakykite sau: ko jūs tikitės iš ateities?

„Work in Tech“ programa siūlo augti,  prisiimti atsakomybę už save, savo ateitį ir pasukti galimybių ir savirealizacijos keliu. Ir pats tinkamiausias metas pradėti – šiandien.

 

 

Všį „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“ plečia komandą

BIURO darbo pasiūlymai