Marijampolės kolegija

Direktorė ir pavaduotojai

Marijampolės kolegija

P. Armino g. 92-4, 68125 Marijampolė
Įstaigos kodas 211967140
PVM mokėtojo kodas LT119671416
Sąskaita LT63 7300 0100 9292 7444, AB „Swedbank“, BK 73000.
Telefonas +370 616 43712
El. paštas direkcija@mkolegija.lt

Asmens duomenų apsaugos specialistas

Duomenų apsaugos pareigūnas
asmensduomenys@sdg.lt

Buhalterinės apskaitos ir finansų skyrius

Irma Mockevičiūtė
Vyriausioji finansininkė

8 682 51276
mockeviciute.irma@mkolegija.lt

Vida Miciutienė
Vyriausioji specialistė

8 655 16007
vida.miciutiene@mkolegija.lt

Darbų saugos, sveikatos, civilinės ir gaisrinės saugos specialistė

Ramutė Jančauskienė
Darbuotojų saugos ir sveikatos, civilinės ir gaisrinės saugos specialistė

8 652 38599
ramute.jancauskiene@mkolegija.lt

Dokumentų valdymo tarnyba

Vilija Meleckienė
Dokumentų valdymo tarnybos administratorė

8 616 43712
rastine@mkolegija.lt

Ramutė Jančauskienė
Archyvarė

8 652 38599
archyvas@mkolegija.lt

Edita Kvederavičienė
Referentė

8 616 43712
direkcija@mkolegija.lt

Edukacinio aukštojo mokslo studijų centras

Živilė Myru
Edukacinio aukštojo mokslo studijų centro metodininkė

8 652 90459
tsc@mkolegija.lt

Infrastruktūros ir paslaugų skyrius

Gediminas Čerkauskas
Infrastruktūros ir paslaugų skyriaus vadovas

8 674 38509
8 685 32877
gediminas.cerkauskas@mkolegija.lt

Siga Kunigiškienė
Bendrabučio administratorė

8 343 98904
8 621 12607
siga.kunigiskiene@mkolegija.lt

Informacijos ir studijų šaltinių centras

Jurgita Schroeder

Informacijos ir studijų šaltinių centro vadovė

jurgita.schroeder@mkolegija.lt

Janina Alenskienė

Bibliotekininkė

8 652 92694

biblioteka@mkolegija.lt
janina.alenskiene@mkolegija.lt

Rita Pilkauskienė

Bibliotekininkė

8 652 92694

biblioteka@mkolegija.lt
rita.pilkauskiene@mkolegija.lt

Informacinių technologijų ir elektroninių studijų centras

Artūras Lazauskas

Informacinių technologijų ir elektroninių studijų centro vadovas

8 652 10141

kompiuteristas@mkolegija.lt
itc@mkolegija.lt

303 kab.

Vyresnysis specialistas kokybei

Virginija Giliuvienė

Vyresnioji specialistė kokybei

8 620 22285

virginija.giliuviene@mkolegija.lt

206 kab.

Kapelionas

Kęstutis Žemaitis

Kapelionas

8 686 92 640

kestutis.zemaitis@mkolegija.lt

kestutis.zemaitis@gmail.com

Komunikacijos ir marketingo skyrius

Gražina Jurevičienė

Komunikacijos ir marketingo skyriaus vadovė (laikinai einanti pareigas)

8 652 41021

viesiejirysiai@mkolegija.lt
grazina.jureviciene@mkolegija.lt

Ona Janulevičienė

Komunikacijos ir marketingo skyriaus specialistė

8 650 23856

ona.januleviciene@mkolegija.lt

Meninės, sportinės veiklos vadovai

Personalo, teisės ir viešųjų pirkimų skyrius

Jurgita Šmulkštytė

Personalo, teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vadovė

8 612 88093

personalas@mkolegija.lt

 

Eglė Žukauskienė

Vyresnioji specialistė viešiesiems pirkimams

egle.zukauskiene@mkolegija.lt

 

Edita Kvederavičienė

Personalo specialistė

8 616 03074

edita.kvederaviciene@mkolegija.lt

Projektinės veiklos ir tarptautinės partnerystės skyrius

Odeta Gluoksnytė

Projektinės veiklos ir tarptautinės partnerystės skyriaus vadovė

8 688 28840

odeta.gluoksnyte@mkolegija.lt

Monika Pileckaitė

Projektinės veiklos ir tarptautinės partnerystės skyriaus vadybininkė

8 652 90477

international@mkolegija.lt

monika.pileckaite@mkolegija.lt

Studentų atstovybė

Studentų atstovybės prezidentas

mksa@mkolegija.lt

Studijų ir karjeros skyrius

Kristina Miškinienė

Studijų ir karjeros skyriaus vadovė

8 612 88087

kristina.miskiniene@mkolegija.lt

205 kab.

Miglė Ašeriškytė

Studijų ir karjeros skyriaus metodininkė

8 612 88087

migle.aseriskyte@mkolegija.lt

Dalia Miliuvienė

Studijų ir karjeros skyriaus metodininkė

8 612 88087

dalia.miliuviene@mkolegija.lt

Verslo praktinio mokymo firma „Marko Mantingėlė

Živilė Myru

Verslo praktinio mokymo firmos vadovė

8 652 90459

tsc@mkolegija.lt

Edukologijos ir socialinio darbo fakultetas
Verslo ir technologijų fakultetas

Pedagogikos, menų ir socialinio darbo katedros nariai

Katedros vedėja, lektorė – Romalda Kasiliauskienė, romalda.kasiliauskiene@mkolegija.lt

Katedros sekretorė – Ingrida Padimanskė, 8 650 59838, pmsdk@mkolegija.lt

Vardas, pavardė Pareigos Kontaktai
Živilė Advilonienė Docentė, daktarė zivile.adviloniene@mkolegija.lt
Kazys Balickas Lektorius kazys.balickas@mkolegija.lt
Liuda Dereškienė Asistentė liuda.dereskiene@mkolegija.lt
Ermana Grincienė Asistentė ermana.grinciene@mkolegija.lt
Gražina Jakovickienė Lektorė grazina.jakovickiene@mkolegija.lt
Salomėja Karasevičiūtė Docentė, daktarė salomeja.karaseviciute@mkolegija.lt
Rima Klasavičienė Lektorė rima.klasaviciene@mkolegija.lt
Aušra Kupčinskienė Asistentė ausra.kupcinskiene@mkolegija.lt
Vilma Liaudanskė Docentė vilma.liaudanske@mkolegija.lt
Lina Miliuvienė Asistentė lina.miliuviene@mkolegija.lt
Daina Misiukevičienė Asistentė daina.misiukeviciene@mkolegija.lt
Sigutė Montvilaitė Docentė, daktarė sigute.montvilaite@mkolegija.lt
Alė Murauskienė Lektorė ale.murauskiene@mkolegija.lt
Jolanta Pivorienė Docentė, daktarė jolanta.pivoriene@mkolegija.lt
Romas Prakapas Docentas, daktaras romas.prakapas@mkolegija.lt
Jūratė Pugačiauskienė Asistentė jurate.pugaciauskiene@mkolegija.lt
Audronė Putauskienė Lektorė audrone.putauskiene@mkolegija.lt
Svajonė Rainienė Asistentė svajone.rainiene@mkolegija.lt
Justinas Sadauskas Docentas, daktaras justinas.sadauskas@mkolegija.lt
Jurgita Schroeder Lektorė jurgita.schroeder@mkolegija.lt
Rasa Slankauskienė Asistentė rasa.slankauskiene@mokolegija.lt
Egidijus Tulickas Asistentas egidijus.tulickas@mkolegija.lt
Nijolė Vasylienė Lektorė nijole.vasyliene@mkolegija.lt
Nijolė Večkienė Profesorė, habilituota daktarė nijole.veckiene@mkolegija.lt
Vaida Vitkauskienė Lektorė vaida.vitkauskiene@mkolegija.lt
Irena Žemaitaitytė Profesorė, daktarė irena.zemaitaityte@mkolegija.lt

Teisės, vadybos ir komunikacijos katedros nariai

Katedros vedėja, lektorė – Danutė Mickevičienė, danute.mickeviciene@mkolegija.lt

Katedros sekretorė – Žymantė Šarkauskaitė, 8 650 52340, tvkk@mkolegija.lt

Vardas, pavardė Pareigos Kontaktai
Vida Balickienė Lektorė vida.balickiene@mkolegija.lt
Linas Baublys Docentas, daktaras linas.baublys@mkolegija.lt
Rimas Bradūnas Lektorius rimas.bradunas@mkolegija.lt 
Nerijus Brinevicius Lektorius nerijus.brinevicius@mkolegija.lt 
Rolandas Gylys Lektorius rolandas.gylys@mkolegija.lt 
Odeta Gluoksnytė Lektorė odeta.gluoksnyte@mkolegija.lt 
Ilona Grybauskienė Asistentė ilona.grybauskiene@mkolegija.lt 
Eglė Kirpienė Lektorė egle.kirpiene@mkolegija.lt 
Domas Kriščiūnas Asistentas domas.krisciunas@mkolegija.lt 
Sigutė Matulevičiūtė-Jodelienė Asistentė sigute.matuleviciute@mkolegija.lt 
Danguolė Micutienė Asistentė danguole.micutiene@mkolegija.lt 
Jurgita Mikulionė Lektorė jurgita.mikulione@mkolegija.lt 
Živilė Myru Lektorė zivile.myru@mkolegija.lt 
Ilona Mulerenkienė Lektorė ilona.mulerenkiene@mkolegija.lt 
Aivaras Naujalis Asistentas aivaras.naujalis@mkolegija.lt 
Rūta Neveckienė Lektorė ruta.neveckiene@mkolegija.lt 
Andrejus Novikovas Docentas, daktaras andrejus.novikovas@mkolegija.lt 
Eglė Privenienė Lektorė egle.priveniene@mkolegija.lt 
Dileta Ravinienė Lektorė dileta.raviniene@mkolegija.lt 
Valė Sorakaitė Lektorė vale.sorakaite@mkolegija.lt 
Jūratė Spūdienė Asistentė jurate.spudiene@mkolegija.lt 
Birutė Stalioraitienė Lektorė birute.stalioraitiene@mkolegija.lt 
Vykintas Stumbrys Lektorius vykintas.stumbrys@mkolegija.lt 
Vilma Tamulienė Docentė, daktarė vilma.tamuliene@mkolegija.lt 
Kęstutis Traškevičius Lektorius kesutis.traskevicius@mkolegija.lt 
Leif Tvilum Docentas leif.tvilum@mkolegija.lt
Dalija Valaitienė Lektorė dalija.valaitiene@mkolegija.lt 
Vytenis Valiukas Lektorius vytenis.valiukas@mkolegija.lt 
Colin White Lektorius
Kęstutis  Žemaitis Profesorius, habilituotas daktaras kestutis.zemaitis@mkolegija.lt
Kęstutis Žiemys Lektorius kestutis.ziemys@mkolegija.lt 
Gintautas Žimaila Lektorius gintautas.zimaila@mkolegija.lt 
Arūnas Žukauskas Lektorius arunas.zukauskas@mkolegija.lt 

Technologijų katedros nariai

Katedros vedėja, lektorė – Daiva Kalvaitienė, daiva.kalvaitiene@mkolegija.lt

Katedros sekretorė – Kristina Gramienė, 8 650 53715, tk@mkolegija.lt

Vardas, pavardė Pareigos Kontaktai
Valdas Bagdonas Lektorius valdas.bagdonas@mkolegija.lt
Germanas Budnikas Docentas, dr. germanas.budnikas@mkolegija.lt
Aurimas Čėsna Lektorius aurimas.cesna@mkolegija.lt
Algirdas Janulevičius Profesorius, dr. algirdas.janulevicius@mkolegija.lt
Dalius Makackas Docentas, dr. dalius.makackas@mkolegija.lt
Dalia Miliuvienė Lektorė dalia.miliuviene@mkolegija.lt
Jūratė Mikalauskienė Lektorė jurate.mikalauskiene@mkolegija.lt
Regina Misevičienė Lektorė regina.miseviciene@mkolegija.lt
Vilma Riškevičienė Lektorė vilma.riskeviciene@mkolegija.lt
Arvydas Pauliukas Docentas, dr. arvydas.pauliukas@mkolegija.lt
Stasys Slavinskas Profesorius, dr. stasys.slavinskas@mkolegija.lt
Ginta Šnipaitienė Lektorė ginta.snipaitiene@mkolegija.lt
Rimvydas Šoblinskas Lektorius rimvydas.soblinskas@mkolegija.lt
Arnoldas Užupis Docentas, dr. arnoldas.uzupis@mkolegija.lt
Egidijus Vasiliauskas Asistentas egidijus.vasiliauskas@mkolegija.lt
Eugenijus Vosylius Lektorius eugenijus.vosylius@mkolegija.lt

Verslo ir ekonomikos katedros nariai

Katedros vedėja, doc. daktarė – Regina Andriukaitienė, regina.andriukaitiene@mkolegija.lt

Katedros sekretorė – Kristina Gramienė, 8 650 53715, tk@mkolegija.lt

Vardas, pavardė Pareigos Kontaktai
Vladas Beržanskis Lektorius vladas.berzanskis@mkolegija.lt
Aušra Gabrevičienė Lektorė ausra.gabreviciene@mkolegija.lt
Virginija Giliuvienė Lektorė virginija.giliuviene@mkolegija.lt
Jolita Greblikaitė Doc. daktarė jolita.greblikaite@mkolegija.lt
Kristina Miškinienė Lektorė kristina.miskiniene@mkolegija.lt
Birutė Petrošienė Lektorė birute.petrosiene@mkolegija.lt
Ingrida Pucėtienė Asistentė ingrida.pucetiene@mkolegija.lt
Danguolė Šidlauskienė Lektorė danguole.sidlauskiene@mkolegija.lt
Bernardas Vaznonis Doc. daktaras bernardas.vaznonis@mkolegija.lt
Milita Vienažindienė Doc. daktarė milita.vienazindiene@mkolegija.lt
Linas Stabingis Doc. daktaras linas.stabingis@mkolegija.lt